Объектілерді республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2224 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімінің осы қаулыға қосымшаға сәйкес Астана қаласы, Есіл ауданы, Әуежай, 40-үй мекен-жайында орналасқан «Бүркіт» авиакомпаниясының авиациялық техника тұрағы және әкімшілік-тұрмыстық кешені бар техникалық ғимараты» объектісі бойынша сыртқы электрмен жабдықтау және байланыс желілерін Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының теңгеріміндегі республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген мүлікті қабылдау-тапсыру бойынша қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 2224 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне
берілетін «Бүркіт» авиакомпаниясының авиациялық техника
тұрағы және әкімшілік-тұрмыстық кешені бар техникалық
ғимараты» объектісі бойынша сыртқы электрмен жабдықтау
және байланыс желілерінің тізбесі
Р/с
Атауы
Ұзындығы, метр
Теңгерімдік құны, теңге

О передаче объектов из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2224
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Астаны о передаче из республиканской собственности с баланса Управления делами Президента Республики Казахстан наружных сетей электроснабжения и связи по объекту "Стоянка авиационной техники и техническое здание с административно-бытовым комплексом авиакомпании "Беркут", расположенному по адресу: город Астана, район Есиль, Аэропорт, дом 40, в коммунальную собственность города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2009 года № 2224
Перечень
наружных сетей электроснабжении и связи по объекту
"Стоянка авиационной техники и технической здание с
административно-бытовым комплексом авиакомпании "Беркут",
передаваемых из республиканской собственности в коммунальную
собственность города Астаны
п/п
Наименование
Протяженность,
метр
Балансовая
стоимость,
тенге