Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 наурыздағы № 197 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2244 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Техникалық реттеу жүйесіне көшуді жүзеге асыруға арналған ведомствоаралық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 наурыздағы № 197 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Техникалық реттеу жүйесіне көшуді жүзеге асыруға арналған ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Исекешев                      - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы                 және сауда министрі, төраға
Сәдуақасов                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Нұрхан Олжабайұлы               сақтау министрлігінің Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитеті төрағасының орынбасары
Беккер                        - Қазақстан Республикасы Төтенше
Владимир Робертович             жағдайлар министрлігінің Өртке қарсы
қызмет комитеті төрағасының
орынбасары
Ким                           - Қазақстан Республикасы Энергетика
Александр Афанасьевич           және минералдық ресурстар
министрлігінің Атом энергетикасы
комитеті төрағасының орынбасары
Сәлімбаев                     - Қазақстан Республикасы Көлік
Данияр Жакұлы                   және коммуникация министрлігі
Стратегиялық жоспарлау және
көліктік коммуникация кешенін
дамыту департаментінің директоры
Асқарова                      - Қазақстан Республикасы Табиғи
Аида Геннадийқызы               монополияларды реттеу агенттігі
Құбыр жолдары және су кәрізі жүйелері
саласындағы реттеу департаментінің
директоры
Сапарғалиев                   - «Ұлттық аккредиттеу орталығы»
Мұхат Жоламанұлы                жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің бас директоры
(келісім бойынша);
мына:
«Сарбасов                     - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Ақмәди Әділұлы                  халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Заң департаментінің директоры»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Сарбасов                     - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Ақмәди Әділұлы                  халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Еңбек және әлеуметтік Еңбек және
әлеуметтік серіктестік
департаментінің директоры»;
көрсетілген құрамнан Владимир Сергеевич Школьник, Серік Ғабдоллаұлы Әубәкіров, Альберт Мұхтарұлы Асқаров, Дәулетбай Оспанұлы Ысмағұлов, Болат Амангелдіұлы Жансүгіров, Айна Біржанқызы Құсайынова, Мәлік Жаңабайұлы Сәлімгереев, Раушан Ғайсақызы Сармурзина, Нұргүл Рамазанқызы Жаманова, Жеміс Жанұзаққызы Есмұханова, Игорь Владимирович Цой шығарылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Техникалық реттеу жүйесіне көшуді жүзеге асыру үшін ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года № 197
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2244. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года № 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года № 197 "О создании Межведомственной комиссии для осуществления перехода на систему технического регулирования" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии для осуществления перехода на систему технического регулирования:
Исекешева                 - Министра индустрии и торговли Республики
Асета Орентаевича           Казахстан, председателем
Садвакасова               - заместителя председателя Комитета
Нуркана Олжабаевича         государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Беккера                   - заместителя председателя Комитета
Владимира Робертовича       противопожарной службы Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Кима                      - заместителя председателя Комитета атомной
Александра Афанасьевича     энергетики Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Салимбаева                - директора Департамента стратегического
Данияра Жаковича            планирования и развития транспортно-
коммуникационного комплекса Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Аскарову                  - директора Департамента по регулированию в
Аиду Геннадиевну            сфере трубопроводных и
водоканализационных систем Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Сапаргалиева              - генерального директора товарищества с
Мухата Жоламановича         ограниченной ответственностью
"Национальный центр аккредитации"
(по согласованию);
строку:
"Сарбасов                 - директор Юридического департамента
Акмади Адильевич            Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Сарбасов                 - директор Департамента труда и социального
Акмади Адильевич            партнерства Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан";
вывести из указанного состава: Школьника Владимира Сергеевича, Аубакирова Серика Габдулловича, Аскарова Альберта Мухтаровича, Исмагулова Даулетбая Успановича, Жансугурова Болата Амангельдиновича, Кусаинову Айну Биржановну, Салимгереева Малика Жанабаевича, Сармурзину Раушан Гайсиевну, Жаманову Нургуль Рамазановну, Есмуханову Жемис Жанузаковну, Цоя Игоря Владимировича;
в Положении о Межведомственной комиссии для осуществления перехода на систему технического регулирования, утвержденном указанным постановлением:

5-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) әзірлеуге ұсынылатын техникалық регламенттердің тұжырымдамаларын алдын ала қарау қорытындылары бойынша техникалық регламенттерді әзірлеу жөнінде ұсыныстар дайындау».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

подпункт 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"2) подготовка предложений по разработке технических регламентов по итогам предварительного рассмотрения концепций предлагаемых к разработке технических регламентов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов