Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 қазандағы № 1544 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2330 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 қазандағы № 1544 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арманған стратегиялық жоспарында:
«2. Ағымдағы ахуалды талдау» деген 2-бөлімде:
«Сәулет, қала құрылысы мен құрылыс қызметі саласындағы және тұрғын үй-коммуналдық саладағы проблемалар» деген кіші бөлімде:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын: «нормативтік базаны жетілдіру»;
бесінші абзацтың 3) тармақшасында «құрылыс материалдарын, бұйымдары мен құрастырмаларын өндіру» деген сөздер алынып тасталсын;
«Қызметтің стратегиялық бағыттары» деген 3-бөлімде:
«Тұрғын үй құрылысын дамыту» деген 1-бағытта:
«2009» деген бағанда:
«Тұрғын үй құрылысы салынатын аудандарда инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу және (немесе) сатып алу» деген 1.1.3-міндетте:
«Астана және Алматы қалаларының серіктес қалаларында және үлескерлер қатысатын тұрғын үй кешендерінде инженерлік құрылғыларды салу және қайта жаңарту» деген жолда «8» деген сан «6» деген санмен ауыстырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту» деген 1-бағытта:
«2009» деген бағанда:
«Жол картасын іске асыру» деген 3.1.1-міндетте:
«Жол картасының «Тұрғын үй-коммуналдық, шаруашылық (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау, абаттандыру) жүйесін қайта жаңарту және дамыту» деген инвестициялық бағыты бойынша қаржыландырылған жобалардың саны» деген жолда «499» деген сандар «510» деген сандармен ауыстырылсын;
«Коммуналдық сектордың инвестициялық тартымдылығын арттыру» деген 3.1.2-міндетте:
«Сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау, газбен жабдықтау, абаттандыру жүйелерін қайта жаңарту және жөндеу жөніндегі жобаларды іске асыру» деген жолда «41 162» деген сандар «40 427» деген сандармен ауыстырылсын;
«5. Нормативтік құқықтық актілер» деген бөлімде:
20-тармақ алынып тасталсын;
«6. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
«2009» деген бағанда:
«Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі бойынша барлығы» деген жолда «215 959 076» деген сандар «218 818 615» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2009 года № 1544
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2330
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2009 года № 1544 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2009-2011 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2. Анализ текущей ситуации":
в подразделе "Проблемы в области архитектурной, градостроительной и строительной деятельности и жилищно-коммунальной сфере":
абзац третий изложить в следующей редакции: "совершенствование нормативной базы";
в подпункте 3) абзаца пятого слова "производства строительных материалов, изделий и конструкций," исключить;
в разделе "Стратегические направления деятельности":
в направлении 1 "Развитие жилищного строительства":
в графе "2009":
в задаче 1.1.3 "Строительство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в районах жилищной застройки":
в строке "Строительство и реконструкция инженерных сооружений в городах-спутниках городов Астаны и Алматы и в жилых комплексах с участием дольщиков" цифру "8" заменить цифрой "6";
в направлении 3 "Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства":
в графе "2009":
в задаче 3.1.1 "Реализация дорожной карты":
в строке "Количество профинансированных проектов по инвестиционному направлению Дорожной карты "Реконструкция и развитие системы жилищно-коммунального хозяйства" (водоснабжение и канализация, теплоснабжение, электроснабжение, благоустройство)" цифры "499" заменить цифрами "510";
в задаче 3.1.2 "Повышение инвестиционной привлекательности коммунального сектора":
в строке "Реализация проектов по реконструкции и ремонту систем водоснабжения, канализации, теплоснабжения, электроснабжения, газоснабжения, благоустройства" цифры "41162" заменить цифрами "40427";
в разделе "5. Нормативные правовые акты":
пункт 20 исключить;
в разделе "6. Бюджетные программы":
в графе "2009 год":
в строке "Всего по Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" цифры "215 959 076" заменить цифрами "218 818 615";

«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «24 394 392» деген сандар «24 623 443» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 - «Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген жолда «128 920» деген сандар «120 441» деген сандармен ауыстырылсын;
«003 - «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру» деген жолда «781 000» деген сандар «931 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«118 — «Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер» деген жолда «21 955 983» деген сандар «22 032 147» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолда «191 564 684» деген сандар «194 195 172» деген сандармен ауыстырылсын;
«009 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «51 723 000» деген сандар «50 439 900» деген сандармен ауыстырылсын;
«012 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «6 543 800» деген сандар «5 459 527» деген сандармен ауыстырылсын;
«013 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы деген трансферттері» деген жолда «1 687 719» деген сандар «1 737 719» деп сандармен ауыстырылсын;
«014 - Үлескерлер қатысатын аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салу қатысу үшін уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталын ұлғайтуға Астана қаласының бюджетін дамытуға берілетін нысаналы трансферттер» деген жолда «15 200 000» деген сандар «18 200 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«015 - Алматы облысының бюджетіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталының қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «5 300 000» деген сандар «6 583 100» деген сандармен ауыстырылсын;
«119 - Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «20 943 595» деген сандар «21 308 356» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
«003 - «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
004 - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігін материалдық-техникалық жарақтандыру

в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "24 394 392" заменить цифрами "24 623 443";
в строке "001 - "Услуги по координации деятельности в области строительства и жилищно-коммунального хозяйства" цифры "128 920" заменить цифрами "120 441";
в строке "003 - "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности" цифры "781 000" заменить цифрами "931 000";
в строке "118 - "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров" цифры "21 955 983" заменить цифрами "22 032 147";
в строке "Бюджетные программы развития" цифры "191 564 684" заменить цифрами "194 195 172";
в строке "009 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "51 723 000" заменить цифрами "50 439 900";
в строке "012 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства" цифры "6 543 800" заменить цифрами "5 459 527";
в строке "013 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" цифры "1 687 719" заменить цифрами "1 737 719";
в строке "014 - Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков" цифры "15 200 000" заменить цифрами "18 200 000";
в строке "015 - Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "5 300 000" заменить цифрами "6 583 100";
в строке "119 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров" цифры "20 943 595" заменить цифрами "21 308 356";
в разделе "Бюджетные программы":
после строки "003 - "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности" дополнить строкой следующего содержания:
"
004 - Материально-техническое
оснащение Агентства Республики
Казахстан по делам строитель-
ства и жилищно-коммунального
хозяйства"
-
-

11366
«015 - Алматы облысының бюджетіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«016 - «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту қазақстандық орталығы» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын қалыптастыру»
300 000
«Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген 001 бюджеттік бағдарламада:
сан көрсеткіштерінде:
«2009» деген бағанда:
«73» деген сандар «85» деген сандармен ауыстырылсын;
«Көрсеткіштің атауы» деген жолда «мен аумақтық бөлімшелерді» деген сөздер алынып тасталсын;
нәтиже көрсеткіштерінде:
«86» деген сандар «100» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «2009» деген бағанда «128 920» деген сандар «120 441» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер» бюджеттік бағдарламасында бағдарламаның сипаты жолы мынадай редакцияда жазылсын:
Сипаты
«Ықтимал қиратушы жер сілкінісінің сейсмикалық тәуекелі мен залалын төмендетуге, сондай-ақ тиімді сындарлы шешімдер мен технологиялар әзірлеуге бағытталған қолданбалы ғылыми зерттеулер мынадай тақырыптар бойынша жүргізіледі:
- беріктігі жоғары бетондар мен болаттарды қолдана отырып, қабаттылығы жоғары ғимараттардың қабырғалық құрастырмаларының сейсмикалық  төзімділігін зерттеу, сондай-ақ сейсмикалық аудандар үшін қабаттылығы жоғары ғимараттарды жобалау жөніндегі нұсқауларды әзірлеу;
- сейсмикалығы жоғары жағдайларда жұмыс істейтін беріктігі жоғары құрастырмалар мен бұйымдарды жасау үшін пайдалану сенімділігі жоғары және ұзақ уақытқа жарамды тез қататын бетондар өндірісінің ресурс пен энергияны үнемдеуші технологияларын әзірлеу;
- сорланған топырақтарда тұрғызылатын және жеміргіш ортаның әсеріне ұшыраған ғимараттар мен құрылыстардың ұзақ уақытқа жарамдылығын арттыру;
- жылу физикалық қасиеттері бар жақсартылған, қоршау құрастырмалары үшін ұсақ ұнтақталған цемент-күл монолиттік бетонды әзірлеу;
«003 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру» бюджеттік бағдарламасында:
сан көрсеткіштерінде:
«нормативтік-техникалық құжаттарды мемлекеттік тілге аудару» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
Қазақстан құрылыс кодексін әзірлеу (жыл сайынғы есеп)
бірлік
-
-
1
1
1
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «2009» деген бағанда «781 000» деген сандар «931 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«003 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру» бюджеттік бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын»
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
Бюджеттік бағдарлама
004 «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігін материалдық-техникалық жарақтандыру»
Сипаты
Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық салада мемлекеттік саясатты қалыптастыру, оның ішінде құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту және реформалау үшін жағдай жасау
Стратегиялық бағыт

11366
-
-
";
после строки "015 - Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры" дополнить строкой следующего содержания:
"
"016 - Формирование уставного
капитала акционерного общества
"Казахстанский центр модерни-
зации и развития жилищно-
коммунального хозяйства"
300 000
";
в бюджетной программе "001 - Услуги по координации деятельности в области строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
в показателе количества:
в графе "2009":
цифры "73" заменить цифрами "85";
в графе "Наименование показателя" слова "и территориальных подразделений" исключить;
в показателе результата:
цифры "86" заменить цифрами "100";
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2009" цифры "128 920" заменить цифрами "120 441";
в бюджетной программе "002 "Прикладные научные исследования в области строительства" строку описание программы изложить в следующей редакции:
"
Описание
Проводятся научные исследования, направленные на снижение
сейсмического риска и ущерба от возможных разрушительных
землетрясений, а также разработку эффективных
конструктивных решений и технологий, по следующим темам:
- исследование сейсмостойкости стеновых конструкций зданий
повышенной этажности с применением высокопрочных бетонов и
сталей, а также разработка указаний по проектированию
зданий повышенной этажности для сейсмических районов;
- разработка ресурсо- и энергосберегающих технологий
производства быстротвердеюших бетонов с высокой
эксплуатационной надежностью и долговечностью для
изготовления высокопрочных конструкций и изделий,
работающих в условиях высокой сейсмичности;
- увеличение долговечности зданий и сооружений, возводимых
на засоленных грунтах и подверженных воздействию
агрессивных сред;
- разработка монолитного бетона на тонкомолотом
цементнозольном вяжущем для ограждающих конструкций с
улучшенными теплофизическими свойствами.
";
в бюджетной программе "003 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности":
в показателях количества:
после строки "перевод нормативно-технических документов на государственный язык" дополнить строкой следующего содержания:
"
разработка Казахстанского
строительного кодекса (ежегодный
отчет)
ед.
-
-
1
1
1
";
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2009" цифры "781 000" заменить цифрами "931 000";
после бюджетной программы "003 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности" дополнить бюджетной программой следующего содержания:
"
Администратор
бюджетной
программы
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Бюджетная
программа
004 «Материально-техническое оснащение Агентства Республики
Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства»
Описание
Формирование государственной политики развития строительства,
жилищно-коммунальной сферы, в том числе создание условий для
развития и реформирования строительной отрасли и жилищно-
коммунальной сферы
Стратегическое
направление

1. Тұрғын үй құрылысын дамыту.
2. Сәулет, қала құрылысы, құрылыс саласында мемлекеттік реттеуді жетілдіру
3. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту
Мақсаты
1.1.Тұрғын үйдің кол жетімділігін қамтамасыз ету
2.1. Жобалау құжаттаманың сапасын және нормативтік-техникалық базаны халықаралық нормативтермен үндестіруді қамтамасыз ету
2.3 Тұтынушыларды сапалы және қауіпсіз өнімдермен қамтамасыз ету
Міндеттері
2.3.1-міндет Сәулет, кала құрылысы және құрылыс қызметі саласында мемлекеттік басқару деңгейін арттыру
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 (есеп)
2008 (бағалау)
2009
2010
2011
Сан көрсеткіштері
Орталық аппаратты материалдық-техникалық жарақтандыру (ұйым техникасын және жиһаз сатып алу)
мың теңге
11366
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
11366
«005 «Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
Бюджеттік бағдарлама
005 «Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаты
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға инвестициялар бөлу
Стратегиялық бағыт

1. Развитие жилищного строительства
2. Совершенствование государственного регулирования в сфере
архитектуры, градостроительства, строительства
3. Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства
Цель
1.1 Обеспечение доступности жилья
2.1 Обеспечение качества проектной документации и гармонизации
нормативно-технической базы с международными нормативами
2.3 Обеспечение потребителей качественной и безопасной
строительной продукцией
Задачи
Задача 2.3.1 Повышение уровня государственного управления в области
архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
(отчет)
2008
(оценка)
2009
2010
2011
Показатели
количества
Материально-
техническое
оснащение
центрального
аппарата
(покупка мебели
и оргтехники)
тыс.
тенге
11366
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
11366
";
бюджетную программу "005 "Целевые текущие трансферты областному бюджету Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города Приозерска" изложить в следующей редакции:
"
Администратор
бюджетной
программы
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Бюджетная программа
(подпрограмма)
005 "Целевые текущие трансферты областному бюджету Карагандинской
области на поддержание инфраструктуры города Приозерска"
Описание
Выделение инвестиций областному бюджету Карагандинской области на
поддержание инфраструктуры города Приозерск
Стратегическое
направление

3. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту
Мақсаты
3.1 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты орнықты дамыту
Міндеттері
3.1.2 Коммуналдық сектордың инвестициялық тартымдылығын арттыру
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 (есеп)
2008 (бағалау)
2009
2010
2011
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сан көрсеткіштері
Бенефнциарлар саны (облыстар, Астана және Алматы қалалары)
бірлік
1
1
1
Нәтиже көрсеткіштері
Халықты жылумен жабдықтауды қамтамасыз ету
бірлік
1
1
1
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге

3. Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства
Цель
3.1 Устойчивое развитие жилищно-коммунального хозяйства
Задачи
3.1.2 Повышение инвестиционной привлекательности коммунального
сектора
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
(отчет)
2008
(оценка)
2009
2010
2011
Целевые текущие
трансферты
областному бюджету
Карагандинской
области на
поддержание
инфраструктуры
города Приозерска
Показатели
количества
Количество
бенефициаров
(области, городов
Астана и Алматы)
ед.
1
1
1
Показатели
результата
Обеспечение
населения
теплоснабжением
ед.
1
1
1
Расходы на
реализацию
программы
тыс. тенге

100 000
661 200
542 944
537 958
524 724
«118 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасында:
бағдарламаның тақырыбында «Облыстық» деген сөз «Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық» деген сөздермен ауыстырылсын;
нәтиже көрсеткіштерінде:
«2009» деген бағанда «319» деген сандар «326» деген сандармен ауыстырылсын;

100 000
661 200
542 944
537 958
524 724
";
в бюджетной программе "118 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов":
заголовок программы дополнить словами "в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
в показателях результата:
в графе "2009" цифры "319" заменить цифрами "326";

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «2009» деген бағанда «21 955 983» деген сандар «22 032 147» деген сандармен ауыстырылсын;
«009 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасында:
нәтиже көрсеткіштерінде:
«Астана және Алматы қалаларының серіктес қалаларын дамыту (ТЭН, ЖСҚ әзірлеу, бас жоспарларды әзірлеу және бекіту, инфрақұрылым объектілерін салу)» деген жолда «2009» деген бағанда «6» деген сан «4» деген санмен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «2009» деген бағанда «51 723 000» деген сандар «50 439 900» деген сандармен ауыстырылсын;
«010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму рансферттері» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі (кіші бағдарлама)
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық Істері агенттігі
Бюджеттік бағдарлама
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері»
Сипаты
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға инвестициялар бөлу
Стратегиялық бағыт

в графе "2009" в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "21 955 983" заменить цифрами "22 032 147";
в бюджетной программе "009 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
в показателях результата:
в графе "2009" в строке "Развитие городов-спутников городов Астаны и Алматы (разработка ТЭО, ПСД, разработка и утверждение генпланов, строительство объектов инфраструктуры" цифру "6" заменить цифрой "4";
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2009" цифры "51 723 000" заменить цифрами "50 439 900";
бюджетную программу "010 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения" изложить в следующей редакции:
"
Администратор
бюджетной
программы
Агентство по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
010 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения»
Описание
Выделение инвестиций областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на развитие систем водоснабжения.
Стратегическое
направление

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «2009» деген бағанда «5 300 000» деген сандар «6 583 100» деген сандармен ауыстырылсын;
«015 «Алматы облысының бюджетіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
Бюджеттік бағдарлама
«016 - «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту қазақстандық орталығы» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын қалыптастыру»
Сипаты
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту қазақстандық орталығы» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын қалыптастыру
Стратегиялық бағыт
3. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту
Мақсаты
3.1 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты орнықты дамыту
Міндеттері
3.1.2 Коммуналдық сектордың инвестициялық тартымдылығын арттыру
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 (есеп)
2008 (бағалау)
2009
2010
2011
Нәтиже көрсеткіштері
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту қазақстандық орталығы» акционерлік қоғамын құру
бірлік
1
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
300 000
«119 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасында:
бағдарламаның тақырыбында «Облыстық» деген сөз «Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық» деген сөздермен ауыстырылсын;
нәтиже көрсеткіштерінде:
«2009» деген бағанда «180» деген сандар «183» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «2009» деген бағанда «20 943 595» деген сандар «21 308 356» деген сандармен ауыстырылсын
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2009" цифры "5 300 000" заменить цифрами "6 583 100";
после бюджетной программы "015 "Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры" дополнить бюджетной программой следующего содержания:
"
Администратор
бюджетной
программы
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Бюджетная
программа
016 - "Формирование уставного капитала акционерного общества
"Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального
хозяйства"
Описание
Формирование уставного капитала акционерного общества "Казахстанский центр
модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
Стратегическое
направление
3. Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства
Цель
3.1 Устойчивое развитие жилищно-коммунального хозяйства
Задачи
3.1.2 Повышение инвестиционной привлекательности коммунального сектора
Наименование показателя
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
(отчет)
2008
(оценка)
2009
2010
2011
Показатели
результата
Создание акционерного общества
"Казахстанский центр
модернизации и развития
жилищно-коммунального
хозяйства"
Ед.
1
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
300
000
";
в бюджетной программе "119 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и  населенных пунктов":
заголовок программы дополнить словами "в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
в показателях результата:
в графе "2009" цифры "180" заменить цифрами "184";
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2009" цифры "20 943 595" заменить цифрами "21 308 356".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов