"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 1 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 1, 5-құжат; 2008 ж., № 2, 22-құжат; 2009 ж., № 35, 330-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Тәжин                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Марат Мұханбетқазыұлы    көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы
Байбек                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бауыржан Қыдырғалиұлы    Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Нұрпейісов             - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Қайрат Айтмұхамбетұлы    қызмет істері агенттігінің төрағасы;
көрсетілген ведомствоаралық комиссияның құрамынан А.А. Орсариев және С.Н. Ахметов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 2010 года № 1
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 13 января 2007 года № 273
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273 "О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 5; 2008 г., № 2, ст. 22; 2009 г., № 35, ст. 330) следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии по проведению
административной реформы, созданный названым Указом:
Тажина                      - помощника Президента - Секретаря
Марата Муханбетказиевича      Совета безопасности Республики
Казахстан
Байбека                     - заместителя Руководителя Администрации
Бауыржана Кыдыргалиулы        Президента Республики Казахстан
Нурпеисова                  - Председателя Агентства Республики
Кайрата Айтмухамбетовича      Казахстан по делам государственной
службы;
вывести из состава указанной межведомственной комиссии: Орсариева А.А. и Ахметова С.Н.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев