Жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға 2010 жылға арналған лимиттерді бекіту туралы
Қазақстан Респкбликасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 4 Қаулысы
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға 2010 жылға арналған лимиттер бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті жануарлар дүниесінің объектілерін алып қоюға арналған квоталарды жануарлар дүниесін пайдаланушылар арасында бекітілген лимиттер негізінде бөлсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 13 қаңтардағы
№ 4 қаулысымен
бекітілген
Жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға 2010 жылға арналған
лимиттер
(дарақ)
Р/с
Облыстардың атауы
Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқа)
Бұлан
Асыл тұқымды бұғы
Сібір елігі
Қабан
Сібір тау ешкісі
Қоңыр аю
1
Ақмола
10
30

Об утверждении лимитов на изъятие объектов животного мира на 2010 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2010 года № 4
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые лимиты на изъятие объектов животного мира на 2010 год.
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан распределить квоты изъятия объектов животного мира между пользователями животным миром на основании утвержденных лимитов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2010 года № 4
Лимиты на изъятие объектов животного мира на 2010 год
(особей)
п/п
Наименование
областей
Виды животных (кроме редких и находящихся
под угрозой исчезновения видов)
Лось
Благородный
олень
Сибирская
косуля
Кабан
Сибирский
горный
козел
Бурый
медведь
1
Акмолинская
10
30