Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 1282 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 22 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Биологиялық әртүрлілік туралы конвенцияға Биологиялық қауіпсіздік жөніндегі Картахен хаттамасынан туындайтын міндеттемелерді Қазақстан Республикасының орындауын қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 1282 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың үшінші абзацындағы «үйлестіру орталығы» деген сөздер «ұлттық органы» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1282
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2010 года № 22
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1282 "О мерах по обеспечению выполнения Республикой Казахстан обязательств, вытекающих из Картахенского протокола по биобезопасности к Конвенции о биологическом разнообразии" следующее изменение:
в абзаце третьем пункта 1 слова "координационным центром" заменить словами "национальным органом".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов