Гаити Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы № 31 Қаулысы
Гаити Республикасында болған жойқын жер сілкінісі салдарынан қалыптасқан қиын экономикалық және әлеуметтік жағдайға байланысты Қазақстан Республиканың Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Гаити Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету үшін заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2010 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен 100000 (бір жүз мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен көрсетілген қаражатты арнайы банктік шотқа аударуды қамтамасыз етсін: «Ассаunt name: UNOG General Fund», «Bank name: JР Morgan Сhаsе», «Bank аddress: 270 Раrk Аvenue, 43rd Ғlооr, New Үоrk, NY 10017 USА», «bank number: (АВА) 021000021» «Ассaunt number: 485001802», «Bank Swift. сode: СНАS US 33».
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

Об оказании официальной гуманитарной помощи Республике Гаити
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2010 года № 31
В связи с тяжелой экономической и социальной ситуацией, сложившейся в результате разрушительного землетрясения в Республике Гаити Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2010 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, средства в сумме эквивалентной 100000 (сто тысяч) долларам США, для оказания официальной гуманитарной помощи Республике Гаити.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет: "Accaunt name: UNOG Genaral Fund", "Bank name: JP Morgan Chase", "Bank address: 270 Park Avenue, 43rd Floor, New York, NY 10017 USA", "Bank number: (ABA) 021000021" "Accaunt number: 485001802", "Bank Swift code: CHAS US 33".
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов