Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2010 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Респуубликасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 45 Қаулысы
«Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет корсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2010 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 30 қаңтардағы
№ 45 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген
2010 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу
мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік
емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі
1. «Астана қалалық коммуналдық шаруашылық» акционерлік қоғамы.
2. «Айт-Отель» қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны» акционерлік қоғамы.
3. «Отель Астана» қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны» акционерлік қоғамы.
4. «Окан-Қазинтер» қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны» акционерлік қоғамы.
5. «Байланыс-Құрылысшы» мемлекеттік акционерлік компаниясы.

Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2010 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 45
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2010 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 января 2010 года № 45
Перечень
заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным
государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых
предусмотрено в республиканском бюджете на 2010 год
1. Акционерное общество "Астана Горкоммунхоз".
2. Акционерное общество "Казахстанско-Турецкое совместное предприятие "Айт-Отель".
3. Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Отель Астана".
4. Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Окан-Казинтер".
5. Государственная акционерная компания "Байланыс-Курылысшы".