Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 48 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 38, 439-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі туралы ережеде:
8-тармақтағы «Бөкейхан көшесі, 14» деген сөздер «Орынбор көшесі, 8» деген сөздермен ауыстырылсын;
21-тармақ мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
«4-1) Агенттіктегі сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарға қарсы әрекеттерге бағытталған шаралар қабылдайды және сыбайлас жемқорлыққа қарсы шаралар қабылдау үшін дербес жауапты болады;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 48. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 38, ст. 439) следующие изменение и дополнение:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 8 слова "Бокейхана, 14" заменить словами "Орынбор, 8";
пункт 21 дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) принимает меры, направленные на противодействие коррупционным правонарушениям в Агентстве и несет персональную ответственность за принятие антикоррупционных мер;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов