Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1211 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 ақпандағы 67 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1 «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1211 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1211
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2010 года № 67
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1211 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2009-2011 годы" следующие изменения и дополнения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 6-бөлімде:
алтыншы абзацта «15 237 281» деген сандар «15 219 234» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта «5 352 840» деген сандар «5 340 305» деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
«1 922 053» деген сандар «1 916 091» деген сандармен ауыстырылсын;
«26 261» деген сандар «26 711» деген сандармен ауыстырылсын;
3-қосымшада:
Мемлекеттік органның қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді ұсынуға бағытталған бюджеттік бағдарлама нысанында:

в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 "Бюджетные программы":
в абзаце шестом цифры "15 237 281" заменить цифрами "15 219 234";
в пункте 2 цифры "5 352 840" заменить цифрами "5 340 305";
в абзаце седьмом:
цифры "1 922 053" заменить цифрами "1 916 091";
цифры "26 261" заменить цифрами "26 711";
в приложении 3:
в Форме бюджетной программы, направленной на предоставление услуг по обеспечению деятельности государственного органа:

«Жерлерді тиімді пайдалану мен қорғауға, ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға және елдің экономикалық дамуына септігін тигізетін геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау бойынша қызметтер» бюджеттік бағдарламасының «Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолының «2009 жыл» деген бағанында «543 997» деген сандар «538 035» деген сандармен ауыстырылсын;
Күрделі шығындарға бағытталған бюджеттік бағдарламаның нысанында:
«Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің материалдық-техникалық жарақтандыру» бюджеттік бағдарламасының «Көрсеткіштер» деген бөлімі:

в графе 2009 год строки "Расходы на реализацию программы" бюджетной программы "Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности" цифры "543 997" заменить цифрами "538 035";
в Форме бюджетной программы, направленной на капитальные затраты:
раздел "Показатели" бюджетной программы "Материально-техническое оснащение Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами":

«антивирустық бағдарламалар» деген жолдың «2009 жыл» деген бағаны «50» деген сандармен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
1
2
3
4
5
6
7
8
«1С Бухгалтерия» БҚ
лицензия
1
»;
«Нәтиже көрсеткіштері» деген жолдың «2009 жыл» деген бағаны «247» деген сандармен толықтырылсын;
«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолдың «2009 жыл» деген бағаны «450» деген сандармен толықтырылсын;
«Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасының «Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолында «1 707 880» деген сандар «1 695 345» деген сандармен ауыстырылсын;
4-қосымшада:
бюджеттік бағдарламалардың жиынтығында:
«2. Әзірлеуге жататын бағдарламалар, соның ішінде» деген жолдың «2009 жыл» деген бағанында «4 036 671» деген сандар «4 018 624» деген сандармен ауыстырылсын;

графу "2009 год" строки "антивирусные программы" дополнить цифрами "50";
дополнить строкой следующего содержания:
"
1
2
3
4
5
6
7
8
ПО «1 С
Бухгалтерия»
лицен-
зия
1
";
графу «2009 год» строки «Показатели результата» дополнить цифрами «247»;
графу «2009 год» строки «Расходы на реализацию программы» дополнить цифрами «450»;
в строке «Расходы на реализацию программы» бюджетной программы «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение» цифры «1 707 880» заменить цифрами «1 695 345»;
в приложении 4:
в своде бюджетных программ:
в графе 2009 год строки «2. Программы, предлагаемые к разработке, из них:» цифры «4 036 671» заменить цифрами «4 018 624»;

«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «4 036 671» деген сандар «4 018 624» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 «Жерлерді тиімді пайдалану мен қорғауға, ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға және елдің экономикалық дамуына септігін тигізетін геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау бойынша қызметтер» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «543 997» деген сандар «538 035» деген сандармен ауыстырылсын;
«002 «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің материалдық-техникалық жарақтандыру» бюджеттік бағдарламасы» деген жол «450» деген сандармен толықтырылсын;
«004 «Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «1 707 880» деген сандар «1 695 345» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлық шығындар, оның ішінде» деген жолда «4 036 671» деген сандар «4 018 624» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «4 036 671» деген сандар «4 018 624» деген сандармен ауыстырылсын;
5-қосымшада:
стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер және бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарды бөлуде:
«2009 жыл» деген бағанда:
«Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі» деген жолда «4 036 671» деген сандар «4 018 624» деген сандармен ауыстырылсын;
«1-стратегиялық бағыт. Жерді пайдалану мен қорғауды мемлекеттік бақылаудың тиімділігін жоғарылату» деген жолда «2 328 791» деген сандар «2 323 279» деген сандармен ауыстырылсын;
«1.2-мақсат. Қазақстан Республикасы жер заңнамасын жер қатынастары субъектілері бұзуылуын кеміту» деген жолда «543 997» деген сандар «538 035» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 «Жерлерді тиімді пайдалану мен қорғауға, ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға және елдің экономикалық дамуына септігін тигізетін геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау бойынша қызметтер» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «543 997» деген сандар «538 035» деген сандармен ауыстырылсын;
«002 «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің материалдық-техникалық жарақтандыру» бюджеттік бағдарламасы» деген жол «450» деген сандармен толықтырылсын;
«2-стратегиялық бағыт. Мемлекет және экономика салаларының өсіп келе жатқан қажеттіліктерін қамтамасыз ететін геодезиялық және картографиялық өнімдерді жасау» деген жолда «1 707 880» деген сандар «1 695 345» деген сандармен ауыстырылсын;
«004 «Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «1 707 880» деген сандар «1 695 345» деген сандармен ауыстырылсын.

в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «4 036 671» заменить цифрами «4 018 624»;
в строке «Бюджетная программа 001 «Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности» цифры «543 997» заменить цифрами «538 035»;
в строку «Бюджетная программа 002 «Материально-техническое оснащение Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» дополнить цифрами «450»;
в строке «Бюджетная программа 004 «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение» цифры «1 707 880» заменить цифрами «1 695 345»;
в строке «Всего расходов, из них:» цифры «4 036 671» заменить цифрами «4 018 624»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «4 036 671» заменить цифрами «4 018 624»;
в приложении 5:
в распределении расходов по стратегическим направлениям, целям, задачам и бюджетным программам:
в графе 2009 год:
в строке «Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» цифры «4 036 671» заменить цифрами «4 018 624»;
в строке «Стратегическое направление 1. Формирование актуальных данных по земельным ресурсам и повышение эффективности государственного контроля за использованием и охраной земель» цифры «2 328 791» заменить цифрами «2 323 279»;
в строке «Цель 1.2. Минимизация нарушений земельного законодательства Республики Казахстан субъектами земельных отношений» цифры «543 997» заменить цифрами «538 035»;
в строке «Бюджетная программа 001 «Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности» цифры «543 997» заменить цифрами «538 035»;
в строке «Бюджетная программа 002 «Материально-техническое оснащение Агентства Республики Казахстан по управлению земельными рecуpcaми» дополнить цифрами «450»;
в строке «Стратегическое направление 2. Создание геодезической и картографической продукции, обеспечивающей нарастающую потребность государства и отраслей экономики» цифры «1 707 880» заменить цифрами «1 695 345»;
в строке «Бюджетная программа 004 «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение» цифры «1 707 880» заменить цифрами «1 695 345».

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов