Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 459 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 тамыздағы № 797 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік статистика мәселелері жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы N  459 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., ю 24, 245-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Мемлекеттік статистика мәселелері жөніндегі кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Смайылов                  - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлихан Асханұлы             агенттігінің төрағасы, төрағаның
орынбасары,
Орынханов                 - Қазақстан Республикасы Статистика
Қайрат Кәкімұлы             агенттігі Стратегиялық даму
департаментінің директоры, хатшы,
Айтжанова                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Жанар Сейдахметқызы         даму және сауда министрі,
Жұмағалиев                - Қазақстан Республикасының Байланыс
Асқар Қуанышұлы             және ақпарат министрі,
Рау                       - Қазақстан Республикасының Индустрия
Альберт Павлович            және жаңа технологиялар бірінші
вице-министрі,
Нұрпейісов                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Қайрат Айтмұхамбетұлы       қызмет істері агенттігінің төрағасы
(келісім бойынша);
мына:
"Құл-Мұхаммед             - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы             және ақпарат министрі",
"Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы         және минералдық ресурстар министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Құл-Мұхаммед             - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы             министрі",
"Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Сауат Мұхаметбайұлы         газ министрі";
көрсетілген Кеңестің құрамынан Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов, Әсет Өрентайұлы Исекешев, Қуанышбек Бақытбекұлы Есекеев, Анар Ертөлеуқызы Мешімбаева, Дана Тілеуқызы Әбутәліпова, Арын Амангелдіұлы Орсариев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2010 года № 797. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459 "О создании Совета по вопросам государственной статистики" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 245) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Совета по вопросам государственной статистики:
Смаилова                   - Председателя Агентства Республики
Алихана Асхановича           Казахстан по статистике, заместителем
председателя,
Орунханова                 - директора Департамента стратегического
Кайрата Какимовича           развития Агентства Республики
Казахстан по статистике, секретарем,
Айтжанову                  - Министра экономического развития
Жанар Сейдахметовну          и торговли Республики Казахстан,
Жумагалиева                - Министра связи и информации
Аскара Куанышевича           Республики Казахстан,
Paу                        - первого вице-министра индустрии
Альберта Павловича           и новых технологий Республики
Казахстан,
Нурпеисова                 - Председателя Агентства Республики
Кайрата Айтмухамбетовича     Казахстан по делам государственной
службы (по согласованию);
строки:
"Кул-Мухаммед              - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы              Республики Казахстан",
"Мынбаев                   - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич          ресурсов Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Кул-Мухаммед              - Министр культуры Республики
Мухтар Абрарулы              Казахстан",
"Мынбаев                   - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич          Казахстан";
вывести из состава указанного Совета: Султанова Бахыта Турлыхановича, Исекешева Асета Орентаевича, Есекеева Куанышбека Бахытбековича, Мешимбаеву Анар Ертулевну, Абуталипову Дану Тлеуовну, Орсариева Арына Амангельдиевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов