Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулысына толықтырулар енгізу
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 тамыздағы № 798 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 40-1-жолмен толықтырылсын:
"
40-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экология мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қоршағанортамині
Тамыз
Қазан
Қараша
Е.М. Сәдуақасова
";
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2010 года № 798
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год" следующие дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 40-1, следующего содержания:
"
40-1
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
экологическим вопросам
МООС
Август
Октябрь
Ноябрь
Садвакасова Э.М.
";
в Примечании: расшифровке аббревиатур:
после строки "МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов