Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 қазандағы № 1089 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 222 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.03.2014 № 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамдарына мыналар енгізілсін:
Балқаш көлі, Алакөл көлдер жүйесі, Іле өзені және Қапшағай су қоймасы бойынша:
Жұмажанов                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Бауыржан Жұмажанұлы           шаруашылығы министрлігінің Балық
шаруашылығы комитеті төрағасының
орынбасары, төраға,
Әлсейіт                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Асанбай Мейірбекұлы           шаруашылығы министрлігінің Су
ресурстары комитеті Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Балқаш-Алакөл бассейндік
инспекциясының бастығы;
Каспий теңізі, Жайық өзені және Қиғаш өзені бойынша:
Жұмажанов                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Бауыржан Жұмажанұлы           шаруашылығы министрлігінің Балық
шаруашылығы комитеті төрағасының
орынбасары, төраға,
Жүнбасов                    - Маңғыстау облысы әкімінің
Мұханбет Мұратбайұлы          орынбасары,
Бұқарбаев                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Әлібек Рысжанұлы              шаруашылығы министрлігінің Балық
шаруашылығы комитеті Жайық-Каспий
облысаралық балық шаруашылығы
бассейндік инспекциясы бастығының
орынбасары;
көрсетілген құрамдардан Ромашов Юрий Төлегенұлы, Тілеулесова Анар Иманғазықызы, Боқанов Қармыс Боқанұлы, Сүлейменов Райымбек Асылбекұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2010 года № 1089. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 222
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.03.2014 № 222.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 "Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения" следующие изменения:
ввести в составы конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения, утвержденные указанным постановлением:
по озеру Балхаш, Алакольской системе озер, реке Или и Капшагайскому водохранилищу:
Жумажанова                  - заместителя председателя Комитета
Бауыржана Жумажанулы          рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председателем,
Альсеита                    - начальника Балхаш-Алакольской
Асанбая Мейрбековича          бассейновой инспекции по регулированию
использования и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан;
по Каспийскому морю, реке Урал и реке Кигач:
Жумажанова                  - заместителя председателя Комитета
Бауыржана Жумажанулы          рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председателем,
Жунбасова                   - заместителя акима Мангистауской
Муханбета Муратбаевича        области,
Бухарбаева                  - заместителя начальника Урало-
Алибека Рысжановича           Каспийской межобластной бассейновой
инспекции рыбного хозяйства Комитета
рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан;
вывести из указанных составов: Ромашова Юрия Тулегеновича, Тлеулесову Анару Имангазиевну, Буканова Кармыса Букановича, Сулейменова Райымбека Асылбековича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов