Жамбыл облысы Тараз қаласының және Байзақ, Жамбыл аудандарының әкімшілік шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № 113 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 13-бабына және «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облыстық мәслихатының және Жамбыл облысы әкімдігінің Байзақ ауданының жалпы алаңы 344,65 гектар және Жамбыл ауданының жалпы алаңы 5609,1 гектар жер бөлігін Тараз қаласының әкімшілік шекарасына қоса отырып, Жамбыл облысы Тараз қаласының және Байзақ, Жамбыл аудандарының әкімшілік шекараларын өзгерту туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К Мәсімов

Об изменении административных границ города Тараза и Байзакского, Жамбылского районов Жамбылской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2010 года № 113
В соответствии со статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложениями Жамбылского областного маслихата и акимата Жамбылской области об изменении административных границ города Тараза и Байзакского, Жамбылского районов Жамбылской области с включением в административные границы города Тараза части земель Байзакского района общей площадью 344,65 гектар и Жамбылского района общей площадью 5609,1 гектар.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов