Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 354 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1156 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 2010 жылға кредит беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 354 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 2010 жылға кредит беру ережесінде:
3-тармақтағы «9163470000 (тоғыз миллиард бір жүз алпыс үш миллион төрт жүз жетпіс мың)» деген сөздер «8968499000 (сегіз миллиард тоғыз жүз алпыс сегіз миллион төрт жүз тоқсан тоғыз мың)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2010 года № 354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1156
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2010 года № 354 «Об утверждении Правил кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья на 2010 год в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы» следующее изменение:
в Правилах кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья на 2010 год в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 слова «9163470000 (девять миллиардов сто шестьдесят три миллиона четыреста семьдесят тысяч)» заменить словами «8968499000 (восемь миллиардов девятьсот шестьдесят восемь миллионов четыреста девяносто девять тысяч)».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов