Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1165 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 621 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу жөніндегі комиссияны құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 52-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасында жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
«Жұмағалиев                - Қазақстан Республикасының Байланыс
Асқар Қуанышұлы              және ақпарат министрі, төраға;
Оразов                     - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Нұрай Нұрғожаұлы             ақпарат вице-министрі, төрағаның
орынбасары;
Нұршабеков                 - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Ризат Рахатбекұлы            ақпарат министрлігі Байланыс және
ақпараттандыру комитетінің төрағасы;
Берсебаев                  - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Болат Талапұлы               ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат
комитетінің төрағасы, хатшы;
Әбдіреева                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Шолпан Тоқтарқызы            министрлігі Зияткерлік меншік құқығы
комитеті төрағасының орынбасары;»;
көрсетілген құрамнан Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед, Әшір Қайыржанұлы Айтқалиев, Айдар Әбдіразақұлы Әріпханов, Фархад Шаймұратұлы Қуанғанов, Бауыржан Жұмаханұлы Омаров, Нұрғайша Нұртайқызы Сақыпова шығарылсын.
3-тармақтағы «Мәдениет» деген сөз «Байланыс» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1165. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 621
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от  11 февраля 2002 года № 203 "О создании Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 52) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан:
"Жумагалиева         - Министра связи и информации Республики
Аскара Куанышевича     Казахстан, председателем;
Уразова              - вице-министра связи и информации Республики
Нурая Нургожаевича     Казахстан, заместителем председателя;
Нуршабекова          - председателя Комитета связи и информатизации
Ризата Рахатбековича   Министерства связи и информации
Республики Казахстан;
Берсебаева           - председателя Комитета информации и архивов
Болата Талаповича      Министерства связи и информации Республики
Казахстан, секретарем;
Абдрееву             - заместителя председателя Комитета по правам
Шолпан Токтаровну      интеллектуальной собственности Министерства
юстиции Республики Казахстан;";
вывести из указанного состава: Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы, Айткалиева Ашира Каиржановича, Арифханова Айдара Абдразаковича, Куанганова Фархада Шаймуратовича, Омарова Бауыржана Жумаханулы, Сахипову Нургайшу Нуртаевну.
в пункте 3 слово "культуры" заменить словом "связи".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов