Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 372 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № 116 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Газбен өзара алмасу бойынша жүзеге асырылатын мәмілелердің бағасын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 372 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «2009 жылы» деген сөздер «2009 - 2010 жылдары» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К.                     Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 372
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2010 года № 116
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 372 "Об установлении цены сделок, осуществляемых по взаимообмену газом" следующее изменение:
в пункте 1 слова "2009 году" заменить словами "2009-2010 годах".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов