Тауарларды еркін қойма кедендік рәсімінде еркін қойма аумағында өндірген және осы аумақтан Қазақстан Республикасы аумағының қалған бөлігіне өткізген кезде олардың сәйкестік өлшемдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 қарашадағы № 1178 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 133 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.19 № 133 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы кодексінің (Салық кодексі) 225-бабының 17) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тауарларды еркін қойма кедендік рәсімінде еркін қойма аумағында өндірген және осы аумақтан Қазақстан Республикасы аумағының қалған бөлігіне өткізген кезде олардың сәйкестік өлшемдері Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 қазандағы № 1647 қаулысымен бекітілген Тауар шығарылған елді анықтау, тауардың шығу тегі туралы сараптама актісін жасау және беру әрі тауардың шығу тегі туралы сертификатты ресімдеу, куәландыру және беру жөніндегі ереженің 37-тармағына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О критериях соответствия товаров при их производстве на территории свободного склада в таможенной процедуре свободного склада и реализации с данной территории на остальную часть территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2010 года № 1178. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 133.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.01.2012 № 133 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии с подпунктом 17) статьи 225 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии соответствия товаров при их производстве на территории свободного склада в таможенной процедуре свободного склада и реализации с данной территории на остальную часть территории Республики Казахстан в соответствии с пунктом 37 Правил по определению страны происхождения товара, составлению и выдаче акта экспертизы о происхождении товара и оформлению, удостоверению и выдаче сертификата о происхождении товара, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2009 года № 1647.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов