Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 737 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 қарашадағы № 1188 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен ақша қаражатын бөлу және Қырғыз Республикасына ізгілік көмек көрсету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 737 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы «103500000 (бір жүз үш миллион бес жүз мың)» деген сөздер «98400000 (тоқсан сегіз миллион төрт жүз мың) деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Бірлігінің құны (теңге)» деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «115000» деген сандар «112000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы «115000» деген сандар «108000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы «115000» деген сандар «108000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Көлемінің құны (теңге)» деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «34500000» деген сандар «33600000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы «34500000» деген сандар «32400000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы «34500000» деген сандар «32400000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолдағы «103500000» деген сандар «98400000» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 737
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2010 года № 1188
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 737 "О выделении денежных средств из резерва Правительства Республики Казахстан и оказании гуманитарной помощи Кыргызской Республике" следующие изменения:
в пункте 1 слова "103500000 (сто три миллиона пятьсот тысяч)" заменить словами "98400000 (девяносто восемь миллионов четыреста тысяч)";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Стоимость за ед. (тенге)":
в строке, порядковый номер 1, цифры "115000" заменить цифрами "112000";
в строке, порядковый номер 2, цифры "115000" заменить цифрами "108000";
в строке, порядковый номер 3, цифры "115000" заменить цифрами "108000";
в графе "Стоимость за объем (тенге)":
в строке, порядковый номер 1, цифры "34500000" заменить цифрами "33600000";
в строке, порядковый номер 2, цифры "34500000" заменить цифрами "32400000";
в строке, порядковый номер 3, цифры "34500000" заменить цифрами "32400000";
в строке "Всего" цифры "103500000" заменить цифрами "98400000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов