Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 наурыздағы № 309 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 1200 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Генерал С.Қ. Нұрмағамбетов атындағы республикалық «Жас ұлан» мектебі» мемлекеттік мекемесін құру мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 наурыздағы № 309 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақтың 6) тармақшасындағы «5-сыныптан» деген сөздер «7-сыныптан» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 1999 года № 309
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2010 года № 1200
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 1999 года № 309 "Вопросы создания государственного учреждения "Республиканская школа "Жас улан" имени генерала Нурмагамбетова С.К." следующее изменение:
в подпункте 6) пункта 4 после слов "в дальнейшем набор воспитанников осуществлять с" цифру "5" заменить цифрой "7".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов