Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қарашадағы № 1205 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне мынадай мүлік берілсін:
1) Отырар көшесі, 4/2-үй мекенжайында орналасқан, жалпы ауданы 102 шаршы метр, теңгерімдік құны 25 936 128 (жиырма бес миллион тоғыз жүз отыз алты мың бір жүз жиырма сегіз) теңге № 161 пәтер;
2) Отырар көшесі, 4/2-үй мекенжайында, орналасқан, жалпы ауданы 110,6 шаршы метр, теңгерімдік құны 27 588 096 (жиырма жеті миллион бес жүз сексен сегіз мың тоқсан алты) теңге № 126 пәтер.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігімен және Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О передаче государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2010 года № 1205
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" в коммунальную собственность города Астаны следующее имущество:
1) квартиру № 161, расположенную по адресу: улица Отырар, дом 4/2, общей площадью 102 квадратных метра, балансовой стоимостью 25 936 128 (двадцать пять миллионов девятьсот тридцать шесть тысяч сто двадцать восемь) тенге;
2) квартиру № 126, расположенную по адресу: улица Отырар, дом 4/2, общей площадью 110,6 квадратных метра, балансовой стоимостью 27 588 096 (двадцать семь миллионов пятьсот восемьдесят восемь тысяч девяносто шесть) тенге.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов