Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы № 30 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қарашадағы № 1206 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жекелеген мемлекеттік мекемелерді коммуналдық меншіктен республикалық меншікке беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы № 30 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 30, 88-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
5-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2010 года № 30
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2010 года № 1206
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2010 года № 30 "О передаче отдельных государственных учреждений из коммунальной в республиканскую собственность" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 6, ст. 88) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 5 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов