Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 және 2010 жылғы 29 қазандағы № 1136 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 1231 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
«Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі, оның ведомстволарын қоса алғанда, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 5-жолда:
«1047» деген сандар «1052» деген сандармен ауыстырылсын;
«шет елдердегі мекемелер» деген жолдағы «680» деген сандар «685» деген сандармен ауыстырылсын;
2) «Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 1072 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қазандағы № 1136 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістерде:
4-тармақтың жиырма жетінші абзацындағы «1047» және «992» деген сандар «1052» және «997» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қарашадан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың 2) тармақшасын қоспағанда, 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 и от 29 октября 2010 года № 1136
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 1231
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 5, (Министерство иностранных дел Республики Казахстан, включая его ведомства, в том числе:":
цифры "1047" заменить цифрами "1052";
в строке "загранучреждения" цифры "680" заменить цифрами "685";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2010 года № 1136 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 1072":
в изменениях, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце двадцать седьмом пункта 4 цифры "1047" и "992" заменить цифрами "1052" и "997".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2010 года, за исключением подпункта 2) пункта 1, который вводится в действие с 1 ноября 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов