Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 354 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қарашадағы № 1251 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 2010 жылға кредит беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 354 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы «алуға» деген сөзден кейін «, жылыжай шаруашылығын дамыту саласында жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге» деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың бірінші абзацы «агенттігі» деген сөзден кейін «, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі» деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақ «агенттігіне» деген сөзден кейін «, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне» деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақ «агенттігіне» деген сөзден кейін «және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне» деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 2010 жылға кредит беру ережесінде:
тақырыбындағы және бүкіл мәтіндегі «алуға» деген сөзден кейін «, жылыжай шаруашылығын дамыту саласында жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге» деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақта:
«35-қосымшасына» деген сөздер «35 және 35-1-қосымшаларына» деген сөздермен ауыстырылсын;
«8 968 499 000 (сегіз миллиард тоғыз жүз алпыс сегіз миллион төрт жүз тоқсан тоғыз мың)» деген сөздер «9 819 097 000 (тоғыз миллиард сегіз жүз он тоғыз миллион тоқсан жеті мың)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2010 года № 354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2010 года № 1251
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2010 года № 354 "Об утверждении Правил кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья на 2010 год в рамках Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы" следующие дополнения и изменения:
в заголовке и пункте 1 после слова "жилья" дополнить словами ", обеспечение занятости в области развития тепличного хозяйства";
абзац первый пункта 2 после слова "хозяйства" дополнить словами ", Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
пункт 3 после слова "хозяйства" дополнить словами ", Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
пункт 4 дополнить словами "и Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
в Правилах кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья на 2010 год в рамках Программы "Нурлы кош" на 2009 - 2011 годы, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и по всему тексту после слова "жилья" дополнить словами ", обеспечение занятости в области развития тепличного хозяйства";
в пункте 3:
слова "8 968 499 000 (восемь миллиардов девятьсот шестьдесят восемь миллионов четыреста девяносто девять тысяч)" заменить словами "9 819 097 000 (девять миллиардов восемьсот девятнадцать миллионов девяносто семь тысяч)";
слова "приложению 35" заменить словами "приложениям 35 и 35-1".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов