Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 115 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қарашадағы № 1257 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 765 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібі кешенін мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру жөніндегі қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 115 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы қорғаныс өнеркәсібі кешенінің мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Қарабеков                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Мұхтар Нәсіпбекұлы          министрлігі Әскери-техникалық саясат
департаментінің бастығы, хатшы,
Смағұлов                  - «Қазақстан инжиниринг» ұлттық компаниясы»
Болат Советұлы              акционерлік қоғамының Басқарма төрағасы
- президенті (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Омархан Көптілеуұлы Елемесов, Марат Елжасұлы Мұхамедияров шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 115
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2010 года № 1257. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 765
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.12.2016 № 765.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 115 «О дополнительных мерах по совершенствованию системы государственного управления оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан» следующие изменения:
1) ввести в состав Комиссии по вопросам оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан:
Карабекова                    - начальника Департамента
Мухтара Насипбековича           военно-технической политики
Министерства обороны
Республики Казахстан, секретарем,
Смагулова                     - председателя Правления - президента
Болата Советовича               акционерного общества «Национальная
компания «Казахстан инжиниринг»
(по согласованию);
вывести из указанного состава: Елемесова Омархана Коптлеуовича, Мухамедиярова Марата Ельжасовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов