Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1348 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 126 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 тамыздағы № 510 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.08.2017 № 510 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандардың ұшырылуынан қоршаған ортаға және халықтың денсаулығына тиетін әсерді зерттеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1348 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандардың ұшырылуынан қоршаған ортаға және халықтың денсаулығына тиетін әсерді зерттеу жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әшімов - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрғали Сәдуақасұлы ортаны қорғау министрі, төраға
Мұташев - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Сағынбек Хайдарұлы ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің төрағасы, хатшы
Сәдуақасов - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Нұрқан Олжабайұлы сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық- эпидемиологиялық
қадағалау комитеті төрағасының
орынбасары
Оразаев - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Тимур Бибітәліұлы істер министрлігі Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы
департаментінің директоры
Жұбатов - Ұлттық ғарыш республикалық
Жайлаубай Қызылбайұлы "Инфракос-Экос" Қазақстан
Республикасы ғарыш агенттігі
"Инфракос" мемлекеттік кәсіпорны
"Инфракос-Экос" еншілес мемлекеттік
кәсіпорнының директоры
көрсетілген құрамнан Ысқақов Нұрлан Әбділдәұлы, Рақымбергенов Мұрат Мағауияұлы, Асқаров Альберт Мұхтарұлы, Шалбаев Айдар Есламбекұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1348
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 126. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2017 года № 510
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.08.2017 № 510.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1348 "О создании Комиссии по изучению влияния пусков ракет с космодрома "Байконур" на окружающую среду и здоровье населения" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по изучению влияния пусков ракет с космодрома "Байконур" на окружающую среду и здоровье населения:
Ашимова - Министра охраны окружающей среды
Нургали Садвакасовича Республики Казахстан, председателем
Муташева - председателя Комитета экологического
Сагынбека Хайдаровича регулирования и контроля Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан, секретарем
Садвакасова - заместителя председателя Комитета
Нуркана Олжабаевича государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Уразаева - директора департамента Содружества
Тимура Бибиталиевича Независимых Государств Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Жубатова - директора дочернего государственного
Жайлаубая Кызылбаевича предприятия "Инфракос-Экос"
Республиканского государственного
предприятия "Инфракос" Национального
космического агентства Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава: Искакова Нурлана Абдильдаевича; Рахимбергенова Мурата Магауовича, Аскарова Альберта Мухтаровича, Шалбаева Айдара Есламбековича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов