Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 ақпандағы № 108 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1273 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 256 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.05.2018 № 256 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік қызметшілерге республикалық және жергілікті бюджеттер қаражаты есебінен қызметтік шетелдік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 ақпандағы № 108 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 5, 60-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Мыналар бекітілсін:
1) шетелде қысқа мерзімді іссапарларда жүрген қызметкерлердің тұрғын үй-жайды жалдау жөніндегі шығыстарын өтеудің нормалары (тәулігіне бір адамға):
осы қаулының 1-тармағының іс жүзіндегі шығындар
1) тармақшасында көрсетілген бойынша, оның ішінде
лауазымды тұлғалар үшін; броньдау жөніндегі
Қазақстан Республикасы шығыстар люкс
Президентінің Әкімшілігі сыныптамасы
құрылымдық бөлімшелерінің бойынша қонақ
басшыларын, Қазақстан үйдің бір орындық
Республикасының Президенті нөмірінің құны
тағайындайтын орталық бойынша
мемлекеттік органдар
басшыларының орынбасарларын,
Қазақстан Республикасының
Дүниежүзілік сауда ұйымына
(ДСҰ) кіруі жөніндегі
келіссөздердегі арнайы өкілін,
Қазақстан Республикасының
Еуропадағы қауіпсіздік және
ынтымақтастық жөніндегі
ұйымымен (ЕҚЫҰ) ынтымақтастық
мәселелері жөніндегі арнайы
өкілін қоспағанда, осы қаулының
1-тармағының 2) тармақшасында
көрсетілген лауазымды тұлғалар үшін;
Қазақстан Республикасы Парламентінің жартылай люкс сыныптамасы
депутаттары, Қазақстан Республикасы бойынша қонақ үйдің бір
Президентінің Әкімшілігі құрылымдық орындық нөмірінің құны
бөлімшелерінің басшылары, бойынша
Қазақстан Республикасының орталық
мемлекеттік органдары басшыларының
орынбасарлары, облыстар және Астана,
Алматы қалалары әкімдерінің
орынбасарлары, Қазақстан
Республикасының Дүниежүзілік
сауда ұйымына (ДСҰ) кіруі жөніндегі
келіссөздердегі Қазақстан
Республикасының арнайы өкілі,
Қазақстан Республикасының
Еуропадағы қауіпсіздік және
ынтымақтастық жөніндегі ұйымымен
(ЕҚЫҰ) ынтымақтастық мәселелері
жөніндегі арнайы өкілі үшін;
осы тармақшаның екінші, үшінші, стандарт сыныптамасы
төртінші абзацтарында санамаланбаған бойынша қонақ үйдің
мемлекеттік органдардың лауазымды бір орындық нөмірінің
тұлғалары үшін; құны бойынша
Қазақстан Республикасының Мемлекет іс жүзіндегі шығындар
басшысымен, Қазақстан Республикасының бойынша, оның ішінде
Премьер-Министрімен, Қазақстан броньдау жөніндегі
Республикасының Парламенті шығыстар
Сенатының Төрағасымен, Қазақстан
Республикасының Парламенті
Мәжілісінің Төрағасымен,
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
хатшысымен бірге жүретін адамдар үшін;
өткізу кезеңінде қонақ үйде тұру құны Қазақстан Республикасы
қонақ үй нөмірлерін жалға алу жөніндегі Премьер-Министрімен
шығыстарды өтеудің бекітілген шекті келісім бойынша - іс
нормаларынан асатын халықаларық жүзіндегі шығындар
іс-шараларға Қазақстан Республикасының бойынша
делегациясы құрамында қатысатын тұлғалар
үшін;
2) АҚШ долларымен және евромен шет елде қысқа мерзімді іссапарларда жүрген қызметкерлердің тәуліктік шығыстарын өтеудің нормалары және қонақ үй бөлмелерін жалдау жөніндегі шығыстарды өтеудің шекті нормалары:
Р/с №
Мемлекет
Тәуліктік
Қонақ үй нөмірлерінің сыныптамасы
люкс
жартылай люкс
стандарт
АҚШ доллары
евро
АҚШ доллары
евро
АҚШ доллары
евро
АҚШ доллары
евро
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
Австрия Республикасы
80

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года № 108
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1273. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2018 года № 256 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.05.2018 № 256 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года № 108 "О возмещении государственным служащим расходов на служебные заграничные командировки за счет средств республиканского и местных бюджетов" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 5, ст. 60) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить следующие:
1) нормы возмещения работникам, находящимся в краткосрочных командировках за границей, расходов по найму жилого помещения (в сутки на одного человека):
для должностных лиц, по фактическим затратам,
указанных в подпункте 1) в том числе расходы по
пункта 1 настоящего бронированию
постановления,
для должностных лиц, по стоимости одноместного
указанных в подпункте 2) гостиничного номера по
пункта 1 настоящего классификации - люкс
постановления, за исключением,
руководителей структурных
подразделений Администрации
Президента Республики Казахстан,
заместителей руководителей
центральных государственных
органов, назначаемых Президентом
Республики Казахстан,
Специального представителя
Республики Казахстан на
переговорах по вступлению
Республики Казахстан во Всемирную
торговую организацию (ВТО),
Специального представителя
Республики Казахстан по вопросам
сотрудничества с организацией
по безопасности и
сотрудничеству в Европе (ОБСЕ);
для депутатов Парламента по стоимости одноместного
Республики Казахстан, гостиничного номера по
руководителей структурных классификации - полулюкс
подразделений Администрации
Президента Республики Казахстан,
заместителей руководителей
центральных государственных
органов Республики Казахстан,
заместителей акимов областей и
городов Астаны и Алматы,
Специального представителя
Республики Казахстан на
переговорах по вступлению
Республики Казахстан во
Всемирную торговую организацию
(ВТО), Специального представителя
Республики Казахстан по вопросам
сотрудничества с организацией
по безопасности и сотрудничеству
в Европе (ОБСЕ);
для должностных лиц по стоимости одноместного
государственных органов, не гостиничного номера по
перечисленных в абзацах втором, классификации - стандарт
третьем, четвертом настоящего
подпункта;
для лиц, сопровождающих по фактическим затратам, в
Главу государства Республики том числе расходы по
Казахстан, Премьер-Министра бронированию
Республики Казахстан,
Председателя Сената Парламента
Республики Казахстан,
Председателя Мажилиса Парламента
Республики Казахстан,
Государственного секретаря
Республики Казахстан;
для лиц участвующих в по согласованию с Премьер-
составах делегаций Республики Министром Республики
Казахстан в международных Казахстан - по фактическим
мероприятиях, в период затратам
проведения которых стоимость
проживания в отелях превышает
утвержденные предельные нормы
возмещения расходов по найму
гостиничных номеров;
) нормы возмещения суточных расходов и предельные нормы возмещения расходов по найму гостиничных номеров работникам, находящимся в краткосрочных командировках за границей в долларах США и евро:
п/п
Государство
Суточные
Классификация гостиничных
номеров
долл.
США
евро
люкс
полулюкс
стандарт
долл.
США
евро
долл.
США
евро
долл.
США
евро
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
Австрийская Республика
80