Терроризмге қарсы операцияларды өткізу аймағында ұйымдарға немесе жеке тұлғаларға тиесілі көлік құралдарын пайдалануға байланысты келтірілген материалдық зиянды өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1293 Қаулысы.
"Терроризмге қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 15-1-бабының 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.10.2023 № 928 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған Терроризмге қарсы операцияларды өткізу аймағында ұйымдарға немесе жеке тұлғаларға тиесілі көлік құралдарын пайдалануға байланысты келтірілген материалдық зиянды өтеу қағидасы бекітілсін.
2. Терроризмге қарсы операцияларды өткізу аймағында ұйымдарға немесе жеке тұлғаларға тиесілі көлік құралдарын пайдалануға байланысты келтірілген материалдық зиянды өтеу тиісті жылға арналған республикалық бюджетте терроризмге қарсы іс-қимыл саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органға көзделетін қаражат шегінде жүргізіледі деп белгіленсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 30 қарашадағы
№ 1293 қаулысымен
бекітілген
Терроризмге қарсы операцияларды өткізу аймағында ұйымдарға
немесе жеке тұлғаларға тиесілі көлік құралдарын пайдалануға
байланысты келтірілген материалдық зиянды өтеу
ҚАҒИДАСЫ
1. Осы Қағида егер кешіктіру адамдардың өміріне немесе денсаулығына шынайы қауіп төндірсе, жедел медициналық көмекті қажет ететін адамдарды емдеу мекемелеріне жеткізу, терроризм актісі жасалған жерге бару үшін сондай-ақ терроризм актісін жасаған сезікті адамдарды қудалау мен ұстау үшін терроризмге қарсы операцияларды өткізу аймағында ұйымдарға (дипломатиялық иммунитеті бар шет мемлекеттер өкілдіктерінің және халықаралық ұйымдардың көлік құралдарынан басқа) немесе жеке тұлғаларға (бұдан әрі - көлік құралдарының иелері) тиесілі көлік құралдарын пайдалануға байланысты келтірілген материалдық зиянды өтеу (бұдан әрі - зиянды өтеу) тәртібін анықтайды.
2. Осы Қағиданың 1-тармағында көрсетілген жағдайлар кезінде келтірілген зиянды өтеу үшін көлік құралының иесі терроризмге қарсы операция аяқталған күнінен бастап үш күн мерзімде терроризмге қарсы іс-қимыл саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органға (бұдан әрі - уәкілетті орган) немесе оның аумақтық органына (тұрғылықты жері бойынша не көлік құралын пайдалану орны бойынша) осы Қағидаға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша толтырылған материалдық зиянды өтеу туралы өтініш береді.

О возмещении причиненного материального ущерба, связанного с использованием в зоне проведения антитеррористической операции транспортных средств, принадлежащих организациям или физическим лицам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1293.
В соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 15-1 Закона Республики Казахстан "О противодействии терроризму" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления Правительства РК от 19.10.2023 № 928 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила возмещения причиненного материального ущерба, связанного с использованием в зоне проведения антитеррористической операции транспортных средств, принадлежащих организациям или физическим лицам.
2. Определить, что возмещение причиненного материального ущерба, связанного с использованием в зоне проведения антитеррористической операции транспортных средств, принадлежащих организациям или физическим лицам, производится в пределах средств, предусматриваемых в республиканском бюджете на соответствующий год уполномоченному государственному органу по координации деятельности в сфере противодействия терроризму.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2010 года № 1293
ПРАВИЛА
возмещения причиненного материального ущерба, связанного
с использованием в зоне проведения антитеррористической
операции транспортных средств, принадлежащих организациям
или физическим лицам
1. Настоящие Правила определяют порядок возмещения причиненного материального ущерба (далее - возмещение ущерба), связанного с использованием в зоне проведения антитеррористической операции транспортных средств, принадлежащих организациям (кроме транспортных средств представительств иностранных государств и международных организаций, обладающих дипломатическим иммунитетом) или физическим лицам (далее - собственники транспортных средств), для доставления лиц, нуждающихся в экстренной медицинской помощи в лечебные учреждения, проезда к месту совершения акта терроризма, а также для преследования и задержания лиц, подозреваемых в совершении акта терроризма, если промедление может создать реальную угрозу жизни или здоровью людей.
2. Для возмещения ущерба, нанесенного при обстоятельствах, указанных в пункте 1 настоящих Правил, собственник транспортного средства в трехдневный срок со дня завершения антитеррористической операции представляет в уполномоченный государственный орган по координации деятельности в сфере противодействия терроризму (далее - уполномоченный орган) или его территориальный орган (по месту жительства либо по месту использования транспортного средства) заявление о возмещении ущерба, заполненное по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.

3. Зиянды өтеу туралы өтінішке мыналар қоса беріледі:
1) жеке тұлғалар үшін - көлік құралы иесінің жеке басын куәландыратын құжат көшірмесі, ал ұйымдар үшін - заңды тұлғаны тіркеу туралы куәліктің көшірмесі;
2) терроризмге қарсы операцияны өткізу кезінде пайдаланылған көлік құралын тіркеу туралы куәліктің көшірмесі;
3) республикалық немесе облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) және теңіздік терроризмге қарсы күрес жөніндегі жедел штаб басшысы берген, терроризмге қарсы операцияны өткізу аймағында көлік құралын пайдалану фактісін дәлелдейтін (көлік құралының бүлінген-бүлінбегені, жойылған-жойылмағаны немесе жанар-жағармай материалдарын пайдалану фактісі орын алған-алмағаны көрсетілген) анықтама.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.04.2020 № 247 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
4. Өтінішті тіркеу көлік құралының иесіне өтінішті қабылдау туралы растама бере отырып, осы Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша келтірілген материалдық зиянды өтеу туралы өтініштер мен жүргізілген төлемдерді тіркеу журналына жүзеге асырылады.
5. Уәкілетті орган немесе оның аумақтық органы өтініш тіркелген күннен бастап жеті жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының бағалау қызметі туралы заңнамасына сәйкес көлік құралын қалпына келтіру жөніндегі жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарының нарықтық құнын айқындау немесе көлік құралы қалпына келтірілмейтін болса, көліктің зиян келтірілген күннің алдындағы күнгі нарықтық құнын айқындау үшін көлік құралының иесі таңдаған бағалаушыны тарту арқылы көлік құралына келтірілген залал мөлшерін айқындау рәсімін ұйымдастырады.
Бұл ретте бағалауды жүргізуді ұйымдастыруға байланысты шығыстар уәкілетті органға немесе оның аумақтық органдарына жүктеледі.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.10.2023 № 928 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Егер өтініш беруші жұмсалған жанар-жағармай материалдарының құнын өтеуді ғана сұраса, онда бағалаушыда көлік құралына келтірілген зиян мөлшерін бағалау жүргізу талап етілмейді.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.10.2023 № 928 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

3. К заявлению о возмещении ущерба прилагаются:
1) для физических лиц - копия документа, удостоверяющего личность собственника транспортного средства, а для организаций - копия свидетельства о регистрации юридического лица;
2) копия свидетельства о регистрации транспортного средства, использованного при проведении антитеррористической операции;
3) справка, выданная руководителем республиканского или областного, городов республиканского значения, столицы, района (города областного значения) и морского оперативного штаба по борьбе с терроризмом, подтверждающая факт использования транспортного средства в зоне проведения антитеррористической операции (с указанием того, было ли повреждено, уничтожено транспортное средство или имел место факт использования горюче-смазочных материалов).
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 24.04.2020 № 247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Регистрация заявления осуществляется в Журнале регистрации заявлений о возмещении причиненного материального ущерба и произведенных выплатах по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, с выдачей собственнику транспортного средства подтверждения о принятии заявления.
5. Уполномоченный орган или его территориальный орган в течение семи рабочих дней со дня регистрации заявления организуют процедуру определения размера ущерба, причиненного транспортному средству, посредством привлечения оценщика, выбранного собственником транспортного средства, для определения в соответствии с законодательством Республики Казахстан об оценочной деятельности рыночной стоимости ремонтно-восстановительных работ по восстановлению транспортного средства или определения рыночной стоимости транспортного средства на дату, предшествующую дате наступления ущерба, в случае, если транспортное средство не подлежит восстановлению.
При этом расходы, связанные с организацией проведения оценки, возлагаются на уполномоченный орган или его территориальные органы.
Сноска. Пункт 5 - в редакции постановления Правительства РК от 19.10.2023 № 928 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. В случае, если заявитель просит компенсировать только стоимость израсходованных горюче-смазочных материалов, то проведение оценки размера ущерба, причиненного транспортному средству, у оценщика не требуется.
Сноска. Пункт 6 - в редакции постановления Правительства РК от 19.10.2023 № 928 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

7. Көлік құралының иесі өзі зиянды өтеуге өтініш берген күннен бастап жеті жұмыс күні ішінде осы көлік құралын терроризмге қарсы операция өткізілгеннен кейінгі күйде сақтайды және уәкілетті органның немесе оның аумақтық органының лауазымды тұлғаларының зақым келген көлік құралын қарап-тексеру жүргізу мүмкіндігін, сондай-ақ бағалаушының көлік құралын қалпына келтіру бойынша жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарының нарықтық құнын немесе көлік құралы қалпына келтірілмейтін болса, көлік құралының нарықтық құнын айқындау мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.10.2023 № 928 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8. Көлік құралын қалпына келтіру бойынша жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын және қалпына келтіруге жатпайтын көлік құралының нарықтық құнын бағалауды ұйымдастыру мынадай кезеңдерден тұрады:
1) көлік құралы иесінің бағалаушылар палаталарының интернет-ресурстарында орналастырылған бағалаушылар палаталары мүшелерінің тізілімдеріне сәйкес бағалаушыны таңдауы;
2) көлік құралының иесімен және бағалаушымен келісу бойынша бағалау жүргізілетін жерді айқындау;
3) зақым келген көлік құралына бағалау жүргізу;
4) көлік құралының иесін бағалау туралы есеппен таныстыру.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.10.2023 № 928 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Көлік құралына кетірілген зиян мөлшерін бағалауды жүргізу кезінде оны қалпына келтіру құны көлік құралының зиян келтірілгенге дейінгі есептелген амортизациясы (тозуы) шегеріле отырып, зиян келтірілген күні қолданыстағы нарықтық бағалар негізге алына отырып есептеледі.
10. Көлік құралы жойылған кезде келтірілген зиянның мөлшері зиян келтірілген күнгі оның нарықтық құны негізге алына отырып айқындалады.
Егер көлік құралын қалпына келтіру техникалық жағынан мүмкін болмаса немесе экономикалық жағынан негізсіз болса, ол жойылған болып есептеледі. Егер бұл ретте көлік құралын қалпына келтіруге арналған межелі шығыстар оның зиян келтірілген күнгі нарықтық құнының сексен пайызынан асып кетсе, көлік құралын қалпына келтіру экономикалық тұрғыдан негізсіз болып есептеледі.
11. Егер уәкілетті орган немесе оның аумақтық органы осы Қағиданың 5-тармағында белгіленген мерзімде бағалаушыда бағалауды ұйымдастырмаса, онда көлік құралының иесі бағалаушы көрсететін қызметтерді өзі пайдалана алады.
Көлік құралы иесінің бағалаушы көрсететін қызметке ақы төлеу жөніндегі құжаттамамен расталған шығыстары өтелетін залал сомасына қосылады.

7. Собственник транспортного средства в течение семи рабочих дней со дня представления им заявления на возмещение ущерба сохраняет данное транспортное средство в таком состоянии, в каком оно находилось после проведения антитеррористической операции, и обеспечивает возможность должностным лицам уполномоченного органа или его территориального органа произвести осмотр поврежденного транспортного средства, а также оценщику определить рыночную стоимость ремонтно-восстановительных работ по восстановлению транспортного средства или рыночную стоимость транспортного средства в случае, если транспортное средство не подлежит восстановлению.
Сноска. Пункт 7 - в редакции постановления Правительства РК от 19.10.2023 № 928 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Организация оценки ремонтно-восстановительных работ по восстановлению транспортного средства и рыночной стоимости транспортного средства, не подлежащего восстановлению, включает следующие этапы:
1) выбор собственником транспортного средства оценщика в соответствии с реестрами членов палат оценщиков, размещенными на интернет-ресурсах палат оценщиков;
2) определение места проведения оценки по согласованию с собственником транспортного средства и оценщиком;
3) проведение оценки поврежденного транспортного средства;
4) ознакомление собственника транспортного средства с отчетом об оценке.
Сноска. Пункт 8 - в редакции постановления Правительства РК от 19.10.2023 № 928 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. При проведении оценки размера ущерба, причиненного транспортному средству, стоимость его восстановления рассчитывается исходя из рыночных цен, действующих на день наступления ущерба, за минусом начисленной амортизации (износа) транспортного средства, имевшей место до его наступления.
10. Размер ущерба, причиненного при уничтожении транспортного средства, определяется исходя из его рыночной стоимости на день наступления ущерба.
Транспортное средство считается уничтоженным, если его восстановление технически не возможно или экономически не обосновано. Восстановление транспортного средства считается экономически необоснованным, если ожидаемые при этом расходы на восстановление транспортного средства превышают восемьдесят процентов его рыночной стоимости на день наступления ущерба.
11. Если уполномоченным органом или его территориальным органом в срок, установленный пунктом 5 настоящих Правил, не будет организована у оценщика оценка, то собственник транспортного средства может самостоятельно воспользоваться услугами оценщика.
Документально подтвержденные расходы собственника транспортного средства по оплате услуг оценщика включаются в сумму возмещаемого ущерба.

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.10.2023 № 928 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
12. Бағалаушы бағалау туралы есеп жасағаннан кейін уәкілетті органның немесе оның аумақтық органының басшысы осы Қағиданың 1-тармағында көрсетілген мән-жайлар кезінде келтірілген материалдық зиянды өтеу туралы бұйрық шығарады.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.10.2023 № 928 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
13. Зиянды өтеу бұйрық шығарылған күннен бастап банктік үш күн ішінде көлік құралы иесінің өтінішінде көрсетілген ағымдағы немесе жинақ шотына ақша қаражатын аудару жолымен жүзеге асырылады.
14. Зиян өтелгеннен кейін Келтірілген материалдық зиянды өтеу туралы өтініштерді және жүргізілген төлемдерді тіркеу журналында күні, өтелген материалдық зиянның мөлшері мен төлем құжатының нөмірі көрсетіліп, тиісті жазба жасалады.
15. Төлемді заңсыз алуға бағытталған қасақана жасалған алаяқтық іс-әрекет Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексіне сәйкес жауаптылыққа әкеліп соғады.
Терроризмге қарсы
операцияларды өткізу
аймағында ұйымдарға немесе
жеке тұлғаларға тиесілі көлік
құралдарын пайдалануға
байланысты келтірілген
материалдық зиянды өтеу
қағидасына
1-қосымша
________________________
Бастығы
(уәкілетті органның немесе
оның аумақтық органын
атауы,
___________________________
лауазымды адамның арнаулы
(әскери) атағы, Т.А.Ә. (бар
болса)
кімнен
__________________________
(өтініш берушінің Т.А.Ә.(бар
болса),
деректемелері)
тұратын немесе орналасқан жері
____________________________
Тел.:
____________________________
Келтірілген материалдық зиянды өтеу туралы өтініш
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.04.2020 № 247 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
_____________________ терроризмге қарсы операцияны өткізу аймағында
(уақыты, орны, оқиғаның сипаты)
________________________________________________________________
(үлгісі шыққан жылы, қозғалтқыш нөмірі, шанақ нөмірі, шасси нөмірі, мемлекеттік тіркеу
________________________________________________________________
белгісінің нөмірі, сериясы, көлік құралын тіркеу куәлігі және нөмірі)
көлік құралын пайдалануға байланысты
____________________________________________________ қоса алғанда,
(бұзылған көлік құралын қалпына келтіруге (жөндеуге) кеткен шығыстар)
келтірілген материалдық зиянды, соның ішінде _______________________
(атауы, маркасы)
литр мөлшерде жұмсалған жанар-жағармай май материалдарының құнын өтеуді сұраймын.
Материалдық зиянды мына мекенжай бойынша өтеуді сұраймын
________________________________________________________________
(облыс, аудан, қала, тұрғылықты жерінің мекенжайы, орналасқан жері)
Банк атауы ______________________________________________________
Банктің БЖК, ЖСК _______________________________________________
Ағымдағы немесе жинақ шоты _____________________________________
__________________________________________________________
атына Т.А.Ә. (бар болса), деректемелері)
Алушының ЖСН _________________________________________________
Өтінішке мына құжаттарды қоса беремін:

Сноска. Пункт 11 - в редакции постановления Правительства РК от 19.10.2023 № 928 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. После составления оценщиком отчета об оценке руководитель уполномоченного органа или его территориального органа издает приказ о возмещении материального ущерба, причиненного при обстоятельствах, указанных в пункте 1 настоящих Правил.
Сноска. Пункт 12 - в редакции постановления Правительства РК от 19.10.2023 № 928 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Возмещение ущерба осуществляется путем перечисления в течение трех банковских дней со дня издания приказа денежных средств на текущий или сберегательный счет, указанный в заявлении собственника транспортного средства.
14. После возмещения ущерба в Журнале регистрации заявлений о возмещении причиненного материального ущерба и произведенных выплатах производится соответствующая запись с указанием даты, размера возмещенного ущерба и номера платежного документа.
15. Умышленные мошеннические действия, направленные на незаконное получение выплат, влекут ответственность в соответствии с Уголовным кодексом Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам возмещения
причиненного материального
ущерба, связанного с
использованием в зоне
проведения
антитеррористической операции
транспортных средств,
принадлежащих организациям
или физическим лицам
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правительства РК от 24.04.2020 № 247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Начальнику _______________________
(наименование уполномоченного органа
или его территориального органа,
__________________________________
специальное (воинское) звание, Ф.И.О.
(при его наличии) должностного лица)
от _______________________________,
(Ф.И.О. (при его наличии) реквизиты
заявителя), проживающего или
находящегося _____________________
__________________________________
Заявление о возмещении причиненного материального ущерба
Прошу Вас возместить причиненный материальный ущерб в связи с использованием
транспортного средства ____________________________________
________________________________________________________________
(модель, год выпуска, номер двигателя, номер кузова, номер шасси,
________________________________________________________________
государственный регистрационный номерной знак, серия, номер и дата выдачи
свидетельства о регистрации транспортного средства)
в зоне проведения антитеррористической операции __________________,
(время, место, характер события)
включая ________________________________________________________,
(расходы на восстановление (ремонт) поврежденного транспортного средства)
в том числе стоимость израсходованных горюче-смазочных материалов
___________________ в количестве _____ литров.
(название, марка)
Материальный ущерб прошу возместить по адресу: ___________________
________________________________________________________________
(область, район, город, адрес места жительства, нахождения)
Наименование банка ______________________________________________
БИК, ИИК банка _________________________________________________
Текущий или сберегательный счет __________________________________
на имя __________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии), реквизиты)
ИИН получателя № _______________________________________________
К заявлению прилагаю следующие документы:

1. ______________________________________________________________
2. ______________________________________________________________
3. ______________________________________________________________
4. ______________________________________________________________
5. ______________________________________________________________
______ "____" ___________ Өтініш беруші _________________ (жылы) (күні) (айы) (қолы, Т.А.Ә. (бар болса)
________________________________________________________________
(Қию сызығы)
Азамат ___________________________________________________ өтініші
№ ____________ тіркелді Өтініш қабылданған күн __________________
Өтінішті қабылдаған адамның Т.А.Ә. (бар болса), лауазымы мен қолы
______________________________________________________________
______ "____" ___________ Өтініш беруші ______________________
(жылы) (күні) (айы) (қолы, Т.А.Ә. (бар болса)
Терроризмге қарсы
операцияларды өткізу
аймағында ұйымдарға немесе
жеке тұлғаларға тиесілі көлік
құралдарын пайдалануға
байланысты келтірілген
материалдық зиянды өтеу
қағидасына
2-қосымша
Келтірілген материалдық зиянды өтеу туралы өтініштерді және жүргізілген төлемдерді тіркеу журналы

1. ______________________________________________________________
2. ______________________________________________________________
3. ______________________________________________________________
4. ______________________________________________________________
5. ______________________________________________________________
"_____" __________ _______       Заявитель __________________________
(число) (месяц) (год)                   (подпись, Ф.И.О. (при его наличии)
________________________________________________________________
(линия отреза)
Заявление гражданина ____________________________________________
Зарегистрировано за № _________ Дата принятия заявления ____________
Ф.И.О. (при его наличии), должность и подпись принявшего заявление _______
"_____" __________ _______       Заявитель __________________________
(число) (месяц) (год)                   (подпись, Ф.И.О. (при его наличии)
Приложение 2
к Правилам возмещения
причиненного материального
ущерба, связанного с
использованием в зоне
проведения
антитеррористической
операции транспортных средств,
принадлежащих организациям
или физическим лицам

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.04.2020 № 247 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с №
Өтініш берушінің Т.А.Ә. (бар болса) немесе деректемелері
Түскен күні, кіріс №
Тұрғылықты мекенжайы, орналасқан жері
Материалдық шығынды өтеу себебі (жердің, уақыттың қысқаша сипаттамасы)
Келтірілген материалдық зиян мөлшері
Төленген ақша қаражаты бойынша төлем құжатының № және уақыты (тіркеушінің қолы)
1
2
3
4
5
6
7

Сноска. Приложение 2 в редакции постановления Правительства РК от 24.04.2020 № 247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Журнал регистрации заявлений о возмещении причиненного материального ущерба и произведенных выплатах
п/п
Ф.И.О. (при его наличии) или реквизиты заявителя
Дата поступления, № вх.
Адрес проживания, нахождения
Причина возмещения материального ущерба (краткое описание места, времени)
Размер причиненного материального ущерба
№ и дата платежного документа по выплаченным денежным средствам (подпись регистратора)
1
2
3
4
5
6
7