Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 549 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1298 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 549 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 22, 254-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы ақпарат министрі, төрағаның орынбасары,
Нұршабеков - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Ризат Рахатбекұлы ақпарат министрлігі Байланыс және
ақпараттандыру комитетінің төрағасы,
хатшы,
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі,
Болат Бидахметұлы
Әбіқаев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нұртай комитетінің төрағасы (келісім бойынша);
мына:
"Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы сауда министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсет Өрентайұлы Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және жаңа
технологиялар министрі";
көрсетілген құрамнан Қ.Б. Есекеев, Ә.Е. Баймұратов, А.С. Шабдарбаев, М.А. Құл-Мұхаммед, С.М. Мыңбаев, Б.Т. Сұлтанов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 549
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1298. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 549 "О составе Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 22, ст. 254) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Жумагалиева - Министра связи и информации Республики
Аскара Куанышевича Казахстан, заместителем председателя,
Нуршабекова - председателя комитета связи и
Ризата Рахатбековича информатизации министерства связи и
информации Республики Казахстан,
секретарем,
Жамишева - Министра финансов Республики Казахстан,
Болата Бидахметовича
Абыкаева - Председателя Комитета национальной
Нуртая безопасности Республики Казахстан
(по согласованию);
строку:
"Исекешев - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий Республики
Казахстан";
вывести из указанного состава: Есекеева К.Б., Баймуратова А.Е., Шабдарбаева А.С., Кул-Мухаммеда М.А., Мынбаева С.М., Султанова Б.Т.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов