Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясының Хатшылығындағы лауазымға кандидатураларды бекітуге ұсыну туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1299 Қаулысы
2008 жылғы 12 желтоқсандағы Кеден одағы комиссиясының хатшылығы туралы келісімге, Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың (кеден одағы жоғарғы органдарының) үкімет басшылары деңгейіндегі мемлекетаралық кеңесінің «Кеден одағының комисиясы туралы» 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 5 шешіміне және Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 358 шешіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясының бекітуіне мынадай кандидатуралар:
Ақпанбаева Дина Қияшқызы - Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясы Сауда саясаты департаментінің директоры лауазымына;
Бектасов Әділбек Қатаямұлы - Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясы Кедендік тариф және тарифтік емес реттеу департаментінің директоры орынбасарының лауазымына;
Халимов Мэлсат Исаұлы - Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясы Құқықтық департаментінің директоры орынбасарының лауазымына ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О представлении на утверждение кандидатур на должность в Секретариате Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1299
В соответствии с Соглашением о Секретариате Комиссии Таможенного союза от 12 декабря 2008 года, Решением Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества (высшего органа Таможенного союза) на уровне глав правительств "О Комиссии таможенного союза" от 12 декабря 2008 года № 5 и решением Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества от 17 августа 2010 года № 358, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Представить на утверждение Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества следующие кандидатуры:
Акпанбаевой Дины Кияшевны - на должность директора Департамента торговой политики Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества;
Бектасова Адилбека Катаямовича - на должность заместителя директора Департамента таможенно-тарифного и нетарифного регулирования Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества;
Халимова Мэлсата Исаевича - на должность заместителя директора Правового департамента Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Кaзахстан                       К. Масимов