1992 жылғы 15 мамырдағы Ұжымдық қауіпсіздік туралы шартқа қатысушы мемлекеттер арасындағы Әскери-техникалық ынтымақтастықтың негізгі принциптері туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы үшінші хаттамаға қол қою туралы ұсынысты Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1322 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1992 жылғы 15 мамырдағы Ұжымдық қауіпсіздік туралы шартқа қатысушы мемлекеттер арасындағы Әскери-техникалық ынтымақтастықтың негізгі принциптері туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы үшінші хаттамаға қол қою туралы ұсыныс Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Жоба
1992 жылғы 15 мамырдағы Ұжымдық қауіпсіздік туралы шартқа
қатысушы мемлекеттер арасындағы Әскери-техникалық
ынтымақтастықтың негізгі принциптері туралы келісімге
өзгерістер енгізу туралы
ҮШІНШІ ХАТТАМА
Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына (бұдан әрі - ҰҚШҰ) қатысушы мемлекеттер,
2000 жылғы 20 маусымда қол қойылған 1992 жылғы 15 мамырдағы Ұжымдық қауіпсіздік туралы шартқа қатысушы мемлекеттер арасындағы Әскери-техникалық ынтымақтастықтың негізгі принциптері туралы келісім негізінде ұжымдық қауіпсіздіктің тиімді жүйесін қалыптастыру үшін ҰҚШҰ-ға мүше мемлекеттердің ұлттық қарулы күштерін қазіргі заманғы қару-жарақпен және әскери техникамен жарақтандыру мүддесінде әскери-техникалық ынтымақтастықты одан әрі жетілдіруге ұмтыла отырып,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Келісімнің 3-бабы «еркін айналыстағы валютадағы» деген сөздерден кейін «және (немесе) Ресей Федерациясының рубліндегі» деген сөздермен, 6-бабының үшінші абзацы «еркін айналыстағы валютамен» деген сөздерден кейін «және (немесе) Ресей Федерациясының рублімен» деген сөздермен және 9-бабының бірінші абзацы «еркін айырбасталатын валютадағы» деген сөздерден кейін «және (немесе) Ресей Федерациясының рубліндегі» деген сөздермен толықтырылсын.
2-бап
Осы Хаттама Келісімнің 14-бабында көзделген тәртіппен күшіне енеді.
_________ қаласында 201_ жылғы «__» _______ орыс тілінде бір түпнұсқа данада жасалды. Түпнұсқа дана осы Хаттамаға қол қойған әрбір мемлекетке оның расталған көшірмесін жолдайтын ҰҚШҰ Хатшылығында сақталады.
Армения Республикасы үшін      Ресей Федерациясы үшін
Беларусь Республикасы үшін     Тәжікстан Республикасы үшін
Қазақстан Республикасы үшін    Өзбекстан Республикасы үшін
Қырғыз Республикасы үшін

О внесении на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложения о подписании Третьего протокола о внесении изменений в Соглашение об основных принципах военно-технического сотрудничества между государствами-участниками Договора о коллективной безопасности от 15 мая 1992 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1322
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложение о подписании Третьего протокола о внесении изменений в Соглашение об основных принципах военно-технического сотрудничества между государствами-участниками Договора о коллективной безопасности от 15 мая 1992 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
Третий протокол
о внесении изменений в Соглашение
об основных принципах военно-технического сотрудничества между
государствами-участниками Договора о коллективной безопасности
от 15 мая 1992 года
Государства-члены Организации Договора о коллективной безопасности (далее - ОДКБ),
стремясь к дальнейшему совершенствованию военно-технического сотрудничества в интересах оснащения национальных вооруженных сил государств-членов ОДКБ современными вооружением и военной техникой для формирования эффективной системы коллективной безопасности на основе Соглашения об основных принципах военно-технического сотрудничества между государствами-участниками Договора о коллективной безопасности от 15 мая 1992 года (далее - Соглашение), подписанного 20 июня 2000 года,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Статью 3, абзац третий Статьи 6 и абзац первый Статьи 9 Соглашения после слов "в свободно конвертируемой валюте" дополнить словами "и (или) в рублях Российской Федерации.".
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу в порядке, предусмотренном статьей 14 Соглашения.
Совершено в городе _________ "___" ___________ 201_ года в одном подлинном экземпляре на русском языке. Подлинный экземпляр хранится в Секретариате ОДКБ, который направит каждому государству, подписавшему настоящий Протокол, его заверенную копию.
За Республику Армения                 За Российскую Федерацию
За Республику Беларусь                За Республику Таджикистан
За Республику Казахстан               За Республику Узбекистан
За Кыргызскую Республику