Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 тамыздағы № 686 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № 1334 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 қарашадағы N 1421 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.11.09 N 1421 (ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Күзет қызметін, құрылыс-монтаж жұмыстарын орындау кезіндегі
қызметті қоспағанда, күзет дабылы құралдарын монтаждау, ретке келтіру және оларға техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызметті лицензиялау ережесін және оларды жүзеге асыруға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 тамыздағы № 686 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 жыл, № 27, 320-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Күзет қызметін жүзеге асыруға қойылатын біліктілік талаптарында:
1-тармақта:
1) тармақшаның екінші абзацындағы «жасы 21-ден төмен емес» деген сөздер алынып тасталсын;
2) тармақшадағы «21-ден» деген сөздер «19-дан» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2007 года № 686
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2010 года № 1334. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2012 года № 1421
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.11.2012 № 1421 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2007 года № 686 "Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к осуществлению охранной деятельности, к деятельности по монтажу, наладке и техническому обслуживанию средств охранной сигнализации, за исключением деятельности при выполнении строительно-монтажных работ" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 27, ст. 320) следующие изменения:
в квалификационных требованиях, предъявляемых к осуществлению охранной деятельности, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1:
в абзаце втором подпункта 1) слова "не моложе 21 года," исключить;
в подпункте 2) слова "21 года" заменить словами "19 лет".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов