Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы № 1005 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 137 Қаулысы
«Концессиялар туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Концессияға берілуі мүмкін объектілердің техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу үшін іріктелген ұсыныстардың тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы № 1005 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 42, 470-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген концессияға берілуі мүмкін объектілердің техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу үшін іріктелген ұсыныстардың тізілімі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8 және 9-жолдармен толықтырылсын:
«
8.
Маңғыстау облысының Ақтау қаласында автовокзал салу және пайдалану
Маңғыстау облысының әкімдігі
9.
Маңғыстау облысының Маңғышлақ (Тамақ) станциясында темір жол вокзалын салу және пайдалану
Маңғыстау облысының әкімдігі
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 1005
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 137
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 1005 "Об утверждении реестра отобранных предложений для разработки технико-экономического обоснования объектов, возможных к передаче в концессию" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 42, ст. 470) следующие дополнения:
реестр отобранных предложений для разработки технико-экономического обоснования объектов, возможных к передаче в концессию, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 8 и 9, следующего содержания:
"
8.
Строительство и эксплуатация
автовокзала в городе Актау
Мангистауской области
Акимат Мангистауской
области
9.
Строительство и эксплуатация
железнодорожного вокзала на
станции Мангышлак (Тамак)
Мангистауской области
Акимат Мангистауской
области
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов