Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 829 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 1385 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 829 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «562336267 (бес жүз алпыс екі миллион үш жүз отыз алты мың екі жүз алпыс жеті)» деген сөздер «558480485 (бес жүз елу сегіз миллион төрт жүз сексен мың төрт жүз сексен бес)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 829
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2010 года № 1385
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 829 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "562336267 (пятьсот шестьдесят два миллиона триста тридцать шесть тысяч двести шестьдесят семь)" заменить словами "558480485 (пятьсот пятьдесят восемь миллионов четыреста восемьдесят тысяч четыреста восемьдесят пять)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов