Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 960 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 1388 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылғы 22 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түркия Республикасының Үкіметі арасындағы Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті қызметінің шарттары туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы Хаттамаға қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 960 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы «Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Жансейіт Қансейітұлы Түймебаевқа» деген сөздер «Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Бақытжан Тұрсынұлы Жұмағұловқа» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2010 года № 960
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2010 года № 1388
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2010 года № 960 "О подписании Протокола о внесении изменения в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Турецкой Республики об условиях деятельности Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави от 22 октября 2009 года" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Министра образования и науки Республики Казахстан Туймебаева Жансеита Кансеитулы" заменить словами "Министра образования и науки Республики Казахстан Жумагулова Бакытжана Турсыновича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов