Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің «Байқоңырбаланс» мемлекеттік мекемесін Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің қарамағынан Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарамағына беру және қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 139 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің «Байқоңырбаланс» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің қарамағынан Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарамағына берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің «Байқоңырбаланс» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің «Байқоңырбаланс» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) болып қайта аталсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мекеме жарғысына тиісті өзгерістер енгізсін және оның әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен;
2) «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 9-жолда:
3-бағандағы «22 793» деген сандар «22 808» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:» деген жолдағы «75» деген сандар «90» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Байқоңырбаланс
15
»;
реттік нөмірі 21-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
21.
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
85
»;
3) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Байқоңырбаланс» мемлекеттік мекемесі».
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.

О передаче и переименовании государственного учреждения "Байконырбаланс" Национального космического агентства Республики Казахстан из ведения Национального космического агентства Республики Казахстан в ведение Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 139
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать государственное учреждение "Байконырбаланс" Национального космического агентства Республики Казахстан из ведения Национального космического агентства Республики Казахстан в ведение Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Переименовать государственное учреждение "Байконырбаланс" Национального космического агентства Республики Казахстан в государственное учреждение "Байконырбаланс" Министерства финансов Республики Казахстан (далее - учреждение).
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке внести соответствующие изменения в устав учреждения и обеспечить его государственную перерегистрацию в органах юстиции.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 9 "Министерство финансов Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:":
в графе 3 цифры "22 793" заменить цифрами "22 808";
в строке "Государственные учреждения, подведомственные Министерству финансов Республики Казахстан, в том числе:" цифры "75" заменить цифрами "90";
дополнить строкой следующего содержания:
"Байконырбаланс    15";
строку, порядковый номер 21, изложить в следующей редакции:
"21. Национальное космическое агентство Республики Казахстан    85";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205):
перечень организаций, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой следующего содержания:
"Государственное учреждение "Байконырбаланс".

5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

5. Министерству финансов Республики Казахстан и Национальному космическому агентству Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов