Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 ақпандағы № 70 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 1405 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің 2010-2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 ақпандағы № 70  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж. № 10, 117-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 8-бөлімде:
«2010» деген бағанда:
«Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі бойынша барлығы» деген жолдағы «195 563 702» деген сандар «283 355 912» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «22 104 117» деген сандар «21 658 039» деген сандар ауыстырылсын;
«016 - Отын-энергетика кешенінде нормативтік-техникалық базаны жетілдіру» деген жолдағы «151 506» деген сандар «150 656» деген сандармен ауыстырылсын;
«034 - Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік қалдықтарды көму» деген жолдағы «1 739 098» деген сандар «871 298» деген сандармен ауыстырылсын;
«039 - Геологиялық ақпаратты қалыптастыру» деген жолдағы «193 907» деген сандар «199 023» деген сандармен ауыстырылсын;
«013 - Техникалық реттеу және метрология саласындағы қызметтер» деген жолдағы «2 102 072» деген сандар «1 976 722» деген сандармен ауыстырылсын;
«040 - Минералдық-шикізат базасы, жер қойнауын пайдалану, жер асты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингі» деген жолдағы «3 241 425» деген сандар «3 575 974» деген сандармен ауыстырылсын;
«042 - Өздігінен төгіліп жатқан мұнай және гидрогеологиялық ұңғымаларды жою және консервациялау» деген жолдағы «450 000» деген сандар «448 411» деген сандармен ауыстырылсын;
«018 - ҮИИДМБ сүйемелдеу жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «491 598» деген сандар «479 598» деген сандармен ауыстырылсын;
«043 - «Қарағандышахтатарату» республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген зиянды өтеу» деген жолдағы «138 260» деген сандар «130 006» деген сандармен ауыстырылсын;
«043 - «Қарағандышахтатарату» республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген зиянды өтеу» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
052 - Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеудің іске асырылуын қамтамасыз ету
0
0

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2010 года № 70
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2010 года № 1405
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2010 года № 70 "О Стратегическом плане Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 10, ст. 117) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 8 "Бюджетные программы":
в графе "2010":
в строке "Всего по Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан" цифры "195 563 702" заменить цифрами "283 355 912";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "22 104 117" заменить цифрами "21 658 039";
в строке "016 - Совершенствование нормативно-технической базы в топливно-энергетическом комплексе" цифры "151 506" заменить цифрами "150 656";
в строке "034 - Консервация и ликвидация урановых рудников, захоронение техногенных отходов" цифры "1 739 098" заменить цифрами "871 298";
в строке "039 - Формирование геологической информации" цифры "193 907" заменить цифрами "199 023";
в строке "013 - Услуги в сфере технического регулирования и метрологии" цифры "2 102 072" заменить цифрами "1 976 722";
в строке "040 - Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы" цифры "3 241 425" заменить цифрами "3 575 974";
в строке "042 - Ликвидация и консервация самоизливающихся нефтяных и гидрогеологических скважин" цифры "450 000" заменить цифрами "448 411";
в строке "018 - Услуги по сопровождению ГПФИИР" цифры "491 598" заменить цифрами "479 598";
в строке "043 - Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в республиканское государственное специализированное предприятие "Карагандаликвидшахт" цифры "138 260" заменить цифрами "130 006";
после строки "043 - Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в республиканское государственное специализированное предприятие "Карагандаликвидшахт" дополнить строкой следующего содержания:
"
052 - Обеспечение
реализации исследовании
проектов, осуществляемых
совместно с международными
организациями
0
0

210 000
0
0
»
«2010» деген бағанда:
«033 - Сыртқы сауда саласында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен шетелдер арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу» деген жолдағы «18 868» деген сандар «17 368» деген сандармен ауыстырылсын;
«090 - Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуы саласындағы зерттеулер» деген жолдағы «326 850» деген сандар «348 450» деген сандармен ауыстырылсын;

210 000
0
0
";
в графе "2010":
в строке "033 - Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере внешней торговли, а также содействие развитию торгово-экономических связей между Республикой Казахстан и зарубежными странами" цифры "18 868" заменить цифрами "17 368";
в строке "090 - Исследования в области индустриально-инновационного развития Республики Казахстан" цифры "326 850" заменить цифрами "348 450";

«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «173 459 585» деген сандар «261 697 873» деген сандармен ауыстырылсын;
«047 - Ядролық медицина және биофизика орталығын құру» деген жолдағы «500 000» деген сандар «1 433 705» деген сандармен ауыстырылсын;
«021 - «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамытуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту» деген жолдағы «17 208 000» деген сандар «29 259 284» деген сандармен ауыстырылсын;
«048 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «63 826 375» деген сандар «63 055 512» деген сандармен ауыстырылсын;
«050 - Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» деген жолдағы «66 630 000» деген сандар «139 947 867» деген сандармен ауыстырылсын;
«049 - «Бурабай» геофизикалық обсерваториясын көшіру» деген жолдағы «1 333 588» деген сандар «399 883» деген сандармен ауыстырылсын;
«051 - Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ кредит беру» деген жолдағы «15 163 000» деген сандар «18 803 000» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Техникалық реттеу және метрология саласындағы қызметтер» бюджеттік бағдарламасында:
«2010» деген бағанда:
Сан көрсеткіштерінде:
«ЕурАзЭҚ техникалық регламенттерін сараптау» деген жолдағы «35» деген сандар «15» деген сандармен ауыстырылсын;
«Халықаралық деңгейде аккредиттелген сәйкестікті растау жөніндегі органдардың саны» деген жолдағы «3» деген сан «-» деген белгімен ауыстырылсын;
«2010» деген бағанда:
Сапа көрсеткіштерінде:
«Сәйкестікті растау жөніндегі аккредиттеу органдары бойынша шетелдік АО оң шешімдері» деген жолдағы «3» деген сан «-» деген белгімен ауыстырылсын;
«2010» деген бағанда:
Нәтиже көрсеткіштерінде:
«Сәйкестік сертификаттарын шетелдерде тану жолымен экспорттаушылар үшін «Жасыл дәлізді» қамтамасыз ету» деген жолдағы «6 ОСП арқылы «Жасыл дәлізді» қамтамасыз ету» деген сөздер «-» деген белгімен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «2 102 072» деген сандар «1 976 722» деген сандармен ауыстырылсын.
«016 - Отын-энергетика кешендегі нормативтік-техникалық базаны жетілдіру» бюджеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «151 506» деген сандар «150 656» деген сандармен ауыстырылсын;
«018 - ҮИИДМБ сүйемелдеу жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасында:

в строке "Бюджетные программы развития" цифры "173 459 585" заменить цифрами "261 697 873";
в строке "047 - Создание центра ядерной медицины и биофизики" цифры "500 000" заменить цифрами "1 433 705";
в строке "021 - Увеличение уставных капиталов юридических лиц на развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления Инвестор - 2020" цифры "17 208 000" заменить цифрами "29 259 284";
в строке "048 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы" цифры "63 826 375" заменить цифрами "63 055 512";
в строке "050 - Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики" цифры "66 630 000" заменить цифрами "139 947 867";
в строке "049 - Передислокация геофизической обсерватории "Боровое" цифры "1 333 588" заменить цифрами "399 883";
в строке "051 - Кредитование АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики" цифры "15 163 000" заменить цифрами "18 803 000";
в бюджетной программе 013 "Услуги в сфере технического регулирования и метрологии":
в графе "2010":
в показателях количества:
в строке "Экспертиза технических регламентов ЕврАзЭС" цифры "35" заменить цифрами "15";
в строке "Количество органов по подтверждению соответствия, аккредитованных на международном уровне" цифру "3" заменить знаком "-";
в графе "2010":
в показателях качества:
в строке "Положительное решение зарубежного ОА по аккредитации органов по подтверждению соответствия" цифру "3" заменить знаком "-";
в графе "2010":
в показателях результата:
в строке "Обеспечение "Зеленого коридора" для экспортеров путем признания сертификатов соответствия за рубежом" слова "Обеспечение "зеленого коридора" через 6 ОПС" заменить знаком "-";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "2 102 072" заменить цифрами "1 976 722";
в бюджетной программе 016 "Совершенствование нормативно-технической базы в топливно-энергетическом комплексе":
в графе "2010" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "151 506" заменить цифрами "150 656";
в бюджетной программе 018 "Услуги по сопровождению ГПФИИР":

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «491 598» деген сандар «479 598» деген сандармен ауыстырылсын;
«033 - Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саласындағы мүдделерін таныстыруды қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен шет елдер арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «18 868» деген сандар «17 368» деген сандармен ауыстырылсын;
«034 - Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік қалдықтарды көму» бюджеттік бағдарламада:
«2010» деген бағанда:
«158Б ғимаратының сұйық радиоактивті қалдықтың (СРҚ) № 1 және 2 іске қосу кешенінің құрылысы» деген жолдағы «45» деген сандар алынып тасталсын;
«СРҚ ӨК салу үшін жұмыс және конструкторлық құжаттамалар әзірлеу» деген жолдағы «16» деген сандар алынып тасталсын;
«Стандартты емес жабдықтарды әзірлеу және СРҚ ӨК үлгілік жабдықтарын сатып алу» деген жолдағы «4» деген сан «60» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «1 739 098» деген сандар «871 298» деген сандармен ауыстырылсын;
«039 - Геологиялық ақпаратты қалыптастыру» бюджеттік бағдарламасында:
Сандық көрсеткіштері мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Техникалық-экономикалық негіздемеге ұсынымдар әзірлеуге бағытталған іс-шаралар
іс-шаралар
-
-
1
»;
Сапа көрсеткіштері мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
ТЭН әзірлеудің бекітілген талаптарына сәйкестік
сәйкестік
»;
Нәтиже көрсеткіштері мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
ТЭН-ге сәйкес іске асыруға дайын жоба
1
»;

в графе "2010" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "491 598" заменить цифрами "479 598";
в бюджетной программе 033 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере внешней торговли, а также содействие развитию торгово-экономических связей между Республикой Казахстан и зарубежными странами":
в графе "2010" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "18 868" заменить цифрами "17 368";
в бюджетной программе 034 "Консервация и ликвидация урановых рудников, захоронение техногенных отходов":
в графе "2010":
в строке "Строительство 1-го и 2-го пускового комплекса ЖРО зд. 158Б" цифры "45" исключить;
в строке "Разработка рабочей и конструкторской документации для строительства КП ЖРО" цифры "16" исключить;
в строке "Разработка нестандартного оборудования и приобретение типового оборудования КП ЖРО" цифру "4" заменить цифрами "60";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "1 739 098" заменить цифрами "871 298";
в бюджетной программе 039 "Формирование геологической информации":
показатели количества дополнить строкой следующего содержания:
"
Мероприятия, направленные
на разработку рекомендаций
к технико-экономическому
обоснованию
меропри-
ятия
-
-
1
";
показатели качества дополнить строкой следующего содержания:
"
Соответствие утвержденным
требованиям разработки ТЭО
соот-
ветс-
твие
";
показатели результата дополнить строкой следующего содержания:
"
проект готовый к реализации,
согласно ТЭО
1
";

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «193 907» деген сандар «199 023» деген сандармен ауыстырылсын;
«040 - Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру-барлау жұмыстары» бюджеттік бағдарламасында:
1.3.1-міндет жаңа редакцияда жазылсын:
«1.3.1 Қалаларды, ауылдарды және ірі елді мекендерді сапалы жерасты ауыз су қорларымен қамтамасыз ету үшін жерасты су көздерінің қорларын барлау»;
Сандық көрсеткіштері мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Іздеу-барлау жұмыстарын жүргізуге жобалау-сметалық құжаттама жасау
жоба
-
-

в графе "2010" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "193 907" заменить цифрами "199 023";
в бюджетной программе 040 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы":
задачу 1.3.1. изложить в новой редакции:
"1.3.1. Разведка запасов месторождений подземных вод для обеспечения городов, сел и крупных населенных пунктов запасами качественных питьевых подземных вод";
показатели количества дополнить строками следующего содержания:
"
Составление проектно-
сметной документации на
проведение поисково-
разведочных работ
проект
-
-

148
»;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «3 241 425» деген сандар «3 575 974» деген сандармен ауыстырылсын;
«042 - Өздігінен төгіліп жатқан мұнай және гидрогеологиялық ұңғымаларды жою және консервациялау» бюджеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «450 000» деген сандар «448 411» деген сандармен ауыстырылсын;
«043 - «Қарағандышахтатарату» республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, таратылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген зиянды өтеу» бюджеттік бағдарламасында:
«2010» деген бағанда:
«Сан көрсеткіштері» деген жолдағы «606» деген сандар «557» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «138 260» деген сандар «130 006» деген сандармен ауыстырылсын;
«043 - «Қарағандышахтатарату» республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, таратылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген зиянды өтеу» бюджеттік бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 052 «Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеуді іске асыруды қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
052 «Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеуді іске асыруды қамтамасыз ету»
018 «Грант есебінен»
Сипаттамасы
Экономиканың бәсекеге қабілеттілігін арттыру және жаңғырту
Стратегиялық бағыт
Өнеркәсіп салаларын ынталандыру
Мақсаты
Шетелдік инвестицияларды тарту
Міндеттер
Халықаралық шарттық-құқықтық базаны дамыту. Инвестиция көздерін әртараптандыру
Көрсеткіштер
Көрсеткіш атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Іске асыру кезеңі
2008
2009
2010
2011
2012
Сандық көрсеткіштері
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын зерттеулер мен жобалардың саны
саны
25
Нәтиже көрсеткіштері
Зерттеу нәтижелерінің қолданылуы
жалпы санының %
75
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
210 000
»
«090 - Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуы саласындағы зерттеулер» бюджеттік бағдарламасында:
«2010» деген бағанда:
«Индустриялық саясат саласында зерттеулер жүргізу» деген жолдағы «5» деген сан «9» деген санмен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «326 850» деген сандар «348 450» деген сандармен ауыстырылсын;
«021 - Инвестор - 2020 бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамытуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасында:

148
";
в графе "2010" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "3 241 425" заменить цифрами "3 575 974";
в бюджетной программе 042 "Ликвидация и консервация самоизливающихся нефтяных и гидрогеологических скважин":
в графе "2010" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "450 000" заменить цифрами "448 411";
в бюджетной программе 043 "Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в республиканское государственное специализированное предприятие "Карагандаликвидшахт":
в графе "2010":
в строке "Показатели количества" цифры "606" заменить цифрами "557";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "138 260" заменить цифрами "130 006";
после бюджетной программы 043 "Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в республиканское государственное специализированное предприятие "Карагандаликвидшахт" дополнить бюджетной программой 052 "Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями" следующего содержания:
"
Администратор
бюджетной
программы
Министерство индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
Бюджетная
программа
052 «Обеспечение реализации исследований
проектов, осуществляемых совместно с
международными организациями»
018 «За счет гранта»
Описание
Повышение конкурентоспособности и модернизация
экономики
Стратегическое
направление
Стимулирование отраслей промышленности
Цель
Привлечение иностранных инвестиций
Задачи
Развитие международной договорно-правовой базы.
Диверсификация источников инвестиций
Показатели
Наименование
показателя
Ед.
измере-
ния
Отчетный
период
Период
реализации
2008
2009
2010
2011
2012
Показатели
количества
Количество
исследований и
проектов,
осуществляемых
совместно с
международными
организациями
Кол-во
25
Показатели
результата
Применимость
результатов
исследований
% от
общего
кол-ва
75
Расходы на
реализацию
программы
Тыс.
тенге
210 000
";
в бюджетной программе 090 "Исследования в области индустриально-инновационного развития Республики Казахстан":
в графе "2010":
в строке "Проведение исследований в области индустриальной политики" цифру "6" заменить цифрой "9";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "326 850" заменить цифрами "348 450";
в бюджетной программе 021 "Увеличение уставных капиталов юридических лиц на развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления Инвестор - 2020":

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «17 208 000» деген сандар «29 259 284» деген сандармен ауыстырылсын;
«047 - Ядролық медицина және биофизика орталығын құру» бюджеттік бағдарламасында:
«2010» деген бағанда:
«Радиоизотоптар алу үшін циклотрон дайындау» деген жолдағы «20» деген сандар «60» деген сандармен ауыстырылсын;
«Радиофармпрепараттар өндірісі үшін «ыстық камералар» дайындау» деген жолдағы «16» деген сандар «44» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «500 000» деген сандар «1 433 705» деген сандармен ауыстырылсын;
«048 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасында:
«2010» деген бағанда:
«Облыстардың және Астана мен Алматы қалаларының жылу-энергетикалық жүйелерін дамытуға бағытталған трансферттер» деген жолдағы «27» деген сандар «28» деген сандармен ауыстырылсын;
«Облыстардың әкімдіктеріне нысаналы трансферттерді аудару» деген жолдағы «63 826 375» деген сандар «63 055 512» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «63 826 375» деген сандар «63 055 512» деген сандармен ауыстырылсын;
«049 - «Бурабай» геофизикалық обсерваториясын көшіру» бюджеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «1 333 588» деген сандар «399 883» деген сандармен ауыстырылсын;
«050 - Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «66 630 000» деген сандар «139 947 867» деген сандармен ауыстырылсын;
«051 - Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ кредит беру» бюджеттік бағдарламасында:
«2010» деген бағанда:
«Сандық көрсеткіштері» деген жолдағы «1» деген сан «2» деген санмен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «15 163 000» деген сандар «18 803 000» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

в графе "2010" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "17 208 000" заменить цифрами "29 259 284";
в бюджетной программе 047 "Создание центра ядерной медицины и биофизики":
в графе "2010":
в строке "Изготовление циклотрона для получения радиоизотопов" цифры "20" заменить цифрами "60";
в строке "Изготовление "горячих камер" для производства радиофармпрепаратов" цифры "16" заменить цифрами "44";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "500 000" заменить цифрами "1 433 705";
в бюджетной программе 048 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы":
в графе "2010":
в строке "Трансферты, направленные на развитие теплоэнергетической системы областей и гг. Астаны и Алматы" цифры "27" заменить цифрами "28";
в строке "Перечисление целевых трансфертов акиматам областей" цифры "63 826 375" заменить цифрами "63 055 512";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "63 826 375" заменить цифрами "63 055 512";
в бюджетной программе 049 "Передислокация геофизической обсерватории "Боровое":
в графе "2010" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 333 588" заменить цифрами "399 883";
в бюджетной программе 050 "Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики":
в графе "2010" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "66 630 000" заменить цифрами "139 947 867";
в бюджетной программе 051 "Кредитование АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики":
в графе "2010":
в строке "Показатели количества" цифру "1" заменить цифрой "2";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "15 163 000" заменить цифрами "18 803 000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов