Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 423 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 1429 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 430 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2014 № 430 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Отандық тауар өндірушілерден сатып алынатын азық-түлік тауарларының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 423 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 34, 264-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген отандық тауар өндірушілерден сатып алынатын азық-түлік тауарларының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 1429 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 17 мамырдағы
№ 423 қаулысымен
бекітілген
Отандық тауар өндірушілерден сатып алынатын азық-түлік
тауарларының тізбесі
Р/с
СЭҚ ӨЖ
Атауы
1

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2010 года № 423
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 1429. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 430
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2014 № 430 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2010 года № 423 "Об утверждении перечня продовольственных товаров, закупаемых у отечественных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 34, ст. 264) следующее изменение:
перечень продовольственных товаров, закупаемых у отечественных товаропроизводителей, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2010 года № 1429
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2010 года № 423
Перечень продовольственных товаров, закупаемых у
отечественных товаропроизводителей
№ п/п
КП ВЭД
Наименование
1