Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 1443 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2010 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 2208 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2010 жылға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірлері 16 және 39-жолдар алып тасталсын;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 22-23,167-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 40-жол алып тасталсын;
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.06.2014 № 625 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 07.06.2014 № 625 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года № 1443
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2208 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года на 2010 год":
в Плане мероприятий на 2010 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 16 и 39, исключить;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 22-23, ст. 167):
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 40, исключить;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2014 № 625.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов