"Алматы қаласының қала маңы аймағы мен қала құрылысын ерекше реттеу аймағының аумақтарындағы құрылыстың барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияны тарату туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1450 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Алматы қаласының қала маңы аймағы мен қала құрылысын ерекше реттеу аймағының аумақтарындағы құрылыстың барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияны тарату туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Алматы қаласының қала маңы аймағы мен қала құрылысын ерекше
реттеу аймағының аумақтарындағы құрылыстың барысын бақылау
жөніндегі мемлекеттік комиссияны тарату туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Алматы қаласының қала маңы аймағы мен қала құрылысын ерекше реттеу аймағының аумақтарындағы құрылыстың барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссия таратылсын.
2. «Алматы қаласының қала маңы аймағы мен қала құрылысын ерекше реттеу аймағының аумақтарындағы құрылыстың барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 29 маусымдағы № 355 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 22, 96-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об упразднении Государственной комиссии по контролю за ходом строительства на территориях пригородной зоны и зоны особого градостроительного регулирования города Алматы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1450
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об упразднении Государственной комиссии по контролю за ходом строительства на территориях пригородной зоны и зоны особого градостроительного регулирования города Алматы».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан Об упразднении Государственной комиссии по контролю за ходом строительства на территориях пригородной зоны и зоны особого градостроительного регулирования города Алматы
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Упразднить Государственную комиссию по контролю за ходом строительства на территориях пригородной зоны и зоны особого градостроительного регулирования города Алматы при Президенте Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2007 года № 355 «Об образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства на территориях пригородной зоны и зоны особого градостроительного регулирования города Алматы» (САПП Республики Казахстан, 2007 год, № 22, ст. 96).
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев