Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы № 6 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1462 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Санитарлық авиация қызметінің жұмысын ұйымдастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы № 6 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 6-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 10 января 2008 года № 6
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1462
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 2008 года № 6 "Об утверждении Правил организации деятельности службы санитарной авиации" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 6).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов