Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1469 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 29, 225-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«1. Салалық даму бағдармалары» деген бөлімде:
реттік нөмірі 16-жолдың 5-бағанындағы «2010 жылғы 1 қазан» деген сөздер «2011 жылғы 1 желтоқсан» деген сөздермен ауыстырылсын;
«3. Институционалдық қайта құру» деген бөлімде:
«3.2. Ұйымдастырушылық өзгерістер» деген кіші бөлімде:
57-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
57
«Экспорттық кредиттер мен инвестицияларды сақтандыру жөніндегі мемлекеттік сақтандыру корпорациясы» АҚ-ға кредиттік агенттіктің функцияларын беру
«Экспорттық кредиттер мен инвестицияларды сақтандыру жөніндегі мемлекеттік сақтандыру корпорациясы» АҚ-ның жарғысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ
2010 жылғы желтоқсан
1 500
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 302
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1469
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 302 "Об утверждении Плана мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 29, ст. 225) следующие изменения:
в Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "1. Отраслевые программы развития":
в графе 5 строки, порядковый номер 16, слова "1 октября 2010 года" заменить словами "1 декабря 2011 года";
в разделе "3. Институциональные преобразования":
в подразделе "3.2 Организационные изменения":
строку 57 изложить в следующей редакции:
"
57
Наделить АО
"Государственная
страховая корпорация
по страхованию экспортных
кредитов и инвестиций"
функциями
экспортно-кредитного
агентства
Изменения и
дополнения в
Устав АО
"Государственная
страховая
корпорация по
страхованию
экспортных
кредитов и
инвестиции"
МИНТ,
АО "ФНБ
"Самрук-
Казына"
декабрь
2010
года
1500
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов