Орман қоры жерінің жекелеген учаскесін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1476 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы «Бадам орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекеме» мемлекеттік мекемесінің орман қоры жерінен ауданы 47,1 гектар жер учаскесі өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесі қорғаныс мұқтажы үшін тұрақты жер пайдалану құқығында Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Шымкент аудандық пайдалану бөлімі» мемлекеттік мекемесіне берілсін.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес орман шаруашылығын жүргізуге байланысы жоқ орман шаруашылығы өндірісінің, шығасыларын республикалық бюджет кірісіне өтесін және алынған сүректі мекеменің балансына тапсыра отырып, алаңды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.

О переводе отдельного участка земли лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1476
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок площадью 47,1 гектаров из земель лесного фонда государственного учреждения "Бадамское государственное учреждение по охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Южно-Казахстанской области (далее - учреждение) в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Предоставить для нужд обороны земельный участок, указанный в  пункте 1 настоящего постановления, государственному учреждению "Шымкентсткая районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан на праве постоянного землепользования.
3. Министерству обороны Республики Казахстан в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, не связанные с ведением лесного хозяйства, и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс учреждения.