Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы № 725 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1488 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2017 жылғы 9 маусымдағы № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы № 725 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына:
мыналар:
Айтжанова - Қазақстан Республикасының
Жанар Сейдахметқызы Экономикалық даму және сауда
министрі,
Жұмағұлов - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы ғылым министрі,
Қайырбекова - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зикенқызы сақтау министрі,
Өзібеков - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Өмірзақ Өзібекұлы басқару агенттігінің төрағасы,
Көшербаев - Маңғыстау облысының әкімі,
Қырымбек Елеуұлы
Рысқалиев - Атырау облысының әкімі,
Бергей Сәулебайұлы
Әбілғазин - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Данияр Рүстемұлы акционерлік қоғамының атқарушы
директоры (келісім бойынша),
Сәтқалиев - "KEGOC" электр желілерін басқару
Алмасадам Майданұлы жөніндегі қазақстандық компания"
акционерлік қоғамының Басқарма
төрағасы (келісім бойынша),
Палымбетов - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Болат Әбілқасымұлы акционерлік қоғамының басқарушы
директоры - Басқарма төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
енгізілсін;
мына:
"Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы және минералдық ресурстар министрі,
төрағаның орынбасары",
"Мағауов - Қазақстан Республикасының Энергетика
Әсет Маратұлы және минералдық ресурстар
вице-министрі, хатшы",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы және бюджеттік жоспарлау министрі",
Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы және сауда министрі";
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Сауат Мұхаметбайұлы газ министрі, төрағаның орынбасары",
"Мағауов - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Әсет Маратұлы газ вице-министрі, хатшы",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы көмекшісі (келісім бойынша)",
"Исекешев - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрі";
көрсетілген құрамнан Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев, Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев, Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиев, Амангелді Смағұлұлы Шабдарбаев, Болат Оралұлы Ақшолақов, Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев, Данияр Әмірбайұлы Берлібаев шығарылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
6-тармақтағы "Энергетика және минералдық ресурстар" деген сөздер "Мұнай және газ" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года № 725
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1488. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года № 725 "Об образовании Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей" следующие изменения:
в состав Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей, утвержденный указанным постановлением:
ввести:
Айтжанову - Министра экономического развития и
Жанар Сейдахметовну торговли Республики Казахстан,
Жумагулова - Министра образования и науки Республики
Бакытжана Турсыновича Казахстан,
Каирбекову - Министра здравоохранения Республики
Салидат Зикеновну Казахстан,
Узбекова - Председателя Агентства Республики
Умарзака Узбековича Казахстан по управлению земельными
ресурсами,
Кушербаева - акима Мангистауской области,
Крымбека Елеуовича
Рыскалиева - акима Атырауской области,
Бергея Саулебаевича
Абулгазина - управляющего директора акционерного
Данияра Рустэмовича общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию),
Саткалиева - председателя Правления акционерного
Алмасадама Майдановича общества "Казахстанская компания по
управлению электрическими сетями
"KEGOC" (по согласованию),
Палымбетова - управляющего директора - заместителя
Болата Абылкасымовича председателя Правления акционерного
общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию),
строки:
"Мынбаев - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич ресурсов Республики Казахстан,
заместитель председателя",
"Магауов Асет - вице-министр энергетики и
Маратович минеральных ресурсов Республики
Казахстан, секретарь",
"Султанов Бахыт - Министр экономики и бюджетного
Турлыханович планирования Республики Казахстан",
"Исекешев - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мынбаев - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич Казахстан, заместитель председателя",
"Магауов - вице-министр нефти и газа Республики
Асет Маратович Казахстан, секретарь",
"Султанов - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович Казахстан (по согласованию)",
"Исекешев - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Бишимбаева Куандыка Валихановича, Туймебаева Жансеита Кансеитулы, Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича, Шабдарбаева Амангельды Смагуловича, Акчулакова Болата Ураловича, Бозумбаева Каната Алдабергеновича, Берлибаева Данияра Амирбаевича;
в Положении о Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 6 слова "энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "нефти и газа".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов