Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1492 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Республикалық меншіктегі су шаруашылығы тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 638-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық меншіктегі су шаруашылығы - құрылыстарының тізбесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 67) тармақшамен толықтырылсын:
«67) Ақешкі өзеніндегі Ақешкі су қоймасы.»;
2-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«3) Сырдария өзенінің Қараөзек тармағының бас құрылысы»;
25) тармақша «Асы - Талас бассейнаралық каналы бар» деген сөздермен толықтырылсын;
65) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«65) ҮКМК жүйесіндегі Р-1, Р-3, Р-15 бөлгіштер»;
мынадай мазмұндағы 112), 113), 114), 115), 116), 117), 118), 119), 120), 121), 122), 123), 124), 125), 126), 127), 128), 129), 130), 131), 132), 133), 134), 135), 136), 137), 138), 139), 140), 141), 142), 143), 144), 145), 146), 147), 148), 149), 150) тармақшалармен толықтырылсын:
«112) Ақсу өзеніндегі Жоғарғы Ақсу су торабы;
113) Ақсу өзеніндегі Төменгі Ақсу су торабы;
114) Тентек өзеніндегі Бас тоғанды су торабы;
115) Көксу өзеніндегі Көксу бөгеті;
116) Қаратал өзеніндегі Қаратал бөгеті;
117) Тышқан өзеніндегі Бас тоғанды су торабы;
118) Өсек өзеніндегі Бас тоғанды су торабы;
119) Барахудзир өзеніндегі Бас тоғанды су торабы;
120) Ақсу өзеніндегі Солжаға магистралды каналы;
121) Ақсу өзеніндегі Оңжаға магистралды каналы;
122) Ақсу өзеніндегі Көкқамыс магистралды каналы;
123) Тентек өзеніндегі Оңжаға магистралды каналы;
124) Көксу өзеніндегі Солжаға магистралды каналы;
125) Көксу өзеніндегі Оң бөлігі магистралды каналы;
126) Қаратал өзеніндегі Үштөбе магистралды каналы;
127) Қаратал өзеніндегі Күшік - Қалпы магистралды каналы;
128) Қорғас өзеніндегі бас құрылысы бар магистралды канал;
129) Тышқан өзеніндегі магистралды канал;
130) Өсек өзеніндегі магистралды канал;
131) Барахудзир өзеніндегі магистралды канал;
132) Тасөткел бөгетінің Солжаға магистралды каналы;
133) Тасөткел бөгетінің Оңжаға магистралды каналы;
134) Сырдария өзеніндегі Қараөзек бас тоған құрылысы;
135) Әйтек магистралды каналының бас құрылысы;
136) Елтай магистралды каналының бас құрылысы;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1344
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1492
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49 ст. 638) следующие изменения и дополнения:
в перечне водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить подпунктом 67) следующего содержания:
"67) водохранилище Акешки на реке Акешки.";
в пункте 2:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) головное сооружение на протоке Караозек реки Сырдарьи";
подпункт 25) дополнить словами "с межбассейновым каналом Аса-Талас";
подпункт 65) изложить в следующей редакции:
"65) Распределители Р-1, Р-3, Р-15 в системе БКМК";
дополнить подпунктами 112), 113), 114), 115), 116), 117), 118), 119), 120), 121), 122), 123), 124), 125), 126), 127), 128), 129), 130), 131), 132), 133), 134), 135), 136), 137), 138), 139), 140), 141), 142), 143), 144), 145), 146), 147), 148), 149), 150) следующего содержания:
"112) Верхне-Аксуский гидроузел на реке Аксу;
113) Нижнее-Аксуский гидроузел на реке Аксу;
114) Водозаборный гидроузел на реке Тентек;
115) Коксуская плотина на реке Коксу;
116) Каратальская плотина на реке Каратал;
117) Водозаборный гидроузел на реке Тышкан;
118) Водозаборный гидроузел на реке Усек;
119) Водозаборный гидроузел на реке Барахудзир;
120) Магистральный канал Левобережный на реке Аксу;
121) Магистральный канал Правобережный на реке Аксу;
122) Магистральный канал Коккамыс на реке Аксу;
123) Магистральный канал Правобережный на реке Тентек;
124) Магистральный канал Левобережный на реке Коксу;
125) Магистральный канал Правая ветка на реке Коксу;
126) Магистральный канал Уштобинский на реке Каратал;
127) Магистральный канал Кушук-Кальпинский на реке Каратал;
128) Магистральный канал с головным сооружением на реке Хоргос;
129) Магистральный канал на реке Тышкан;
130) Магистральный канал на реке Усек;
131) Магистральный канал на реке Барахудзир;
132) Магистральный канал Левобережный Тасоткельской плотины;
133) Магистральный канал Правобережный Тасоткельской плотины;
134) Водосборное сооружение Караузек на реке Сырдарья;
135) Головное сооружение магистрального канала Айтек;
136) Головное сооружение магистрального канала Елтай;

137) Соркөл магистралды каналының бас құрылысы;
138) К-2, К-2-1, К-2-2, К-2, Кеңес Арық магистралды коллекторлары;
139) Оңтүстік коллекторлары;
140) Солтүстік коллекторлары;
141) Үйдене өзеніндегі су торабы;
142) Базар өзеніндегі су торабы;
143) Қандысу өзеніндегі су торабы;
144) Жеменей өзеніндегі су торабы;
145) Қарабута өзеніндегі су торабы;
146) Үлкен Кескен өзеніндегі су торабы;
147) Оңтүстік Қазақстан облысының тік кәрізді ұңғымалары (366);
148) Ачынау - Алпамыс Батыр сутартқышы;
149) Сборный суару-суландыру жүйесінің гидротехникалық құрылыстары;
150) Кобяково - Забурун магистралды каналы.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

137) Головное сооружение магистрального канала Соркол";
138) Магистральные коллектора К-2, К-2-1, К-2-2, К-2, Кенес Арык;
139) Южные коллектора;
140) Северные коллектора;
141) Гидроузел на реке Уйдене;
142) Гидроузел на реке Базар;
143) Гидроузел на реке Кандысу;
144) Гидроузел на реке Жеменей;
145) Гидроузел на реке Карабута;
146) Гидроузел на реке Улкен-Кескен;
147) Скважины вертикального дренажа (366) Южно-Казахстанской области;
148) Водовод Ачинау-Алпамыс Батыр;
149) Гидротехнические сооружения Сборнинской оросительно-обводнительной системы;
150) Магистральный канал Кобяково-Забурунье.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов