Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 838 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1517 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілетті өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 838 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы «Жанат Мұратұлы Қожахметов» деген сөздер «Қуаныш Қалиұлы Нұрпейісов» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 838
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1517
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 838 "О полномочных представителях Правительства Республики Казахстан в Межгосударственном совете по антимонопольной политике" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Кожахметова Жаната Муратовича" заменить словами "Нурпеисова Куаныша Калиевича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов