"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 қарашадағы № 434 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы N 155 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 қарашадағы № 434 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 қарашадағы № 434 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Астананың сәулет кеңесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 қарашадағы № 434 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 42, 477-құжат; 2008 ж., № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Астананың сәулеттік кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Нокин                  - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
Серік Кеңесұлы           үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің төрағасы;
Арат                   - сәулетші,
Исодзаки                 Жапония (келісім бойынша);
Жан Нувель             - сәулетші,
Франция (келісім бойынша);
Платонов               - сәулет академигі, профессор, Ресей (келісім
Юрий Павлович            бойынша);
Роберт Стерн           - сәулетші, Америка Құрама Штаттары (келісім
бойынша);
мына:
«Жүнісов               - «Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы
Сәрсембек Ендібайұлы     департаменті» мемлекеттік мекемесінің
директоры - Астана қаласының бас сәулетшісі,
хатшы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Жүнісов               _ «Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы
Сәрсембек Ендібайұлы    басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы
- Астана қаласының бас сәулетшісі, хатшы»;
көрсетілген Кеңестің құрамынан К.О. Омаров, Б. Рикардо, Н. Фостер шығарылсын;
жоғарыда көрсетілген Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Астананың сәулет кеңесі туралы ережеде:
10-тармақтағы «жыл сайын қыркүйек айында» деген сөздер «жылына бір рет» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 12 ноября 2007 года № 434"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 155
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 12 ноября 2007 года № 434".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 12 ноября 2007 года № 434
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 ноября 2007 года № 434 "Об Архитектурном совете столицы при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 477; 2008 г., № 42, ст. 465; 2009 г., № 27-28, ст. 234) следующие изменения:
ввести в состав Архитектурного совета столицы при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеуказанным Указом:
Нокина                      - Председателя Агентства Республики
Серика Кенесовича             Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства;
Арата Исодзаки              - архитектора, Япония (по согласованию);
Жана Нувеля                 - архитектора, Франция (по согласованию);
Платонова                   - академика архитектуры, профессора,
Юрия Павловича                Россия (по согласованию);
Роберта Стерна              - архитектора, Соединенные Штаты Америки
(по согласованию);
строку:
"Жунусов                    - директор государственного учреждения
Сарсембек Ендибаевич          "Департамент архитектуры и
градостроительства города Астаны" -
главный архитектор города Астаны,
секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Жунусов                    - начальник Государственного учреждения
Сарсембек Ендибаевич          "Управление архитектуры и
градостроительства города Астаны" -
главный архитектор города Астаны,
секретарь";
вывести из состава указанного Совета: Омарова К.О., Рикардо Б., Фостер Н.;
в Положении об Архитектурном совете столицы при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеуказанным Указом:
в пункте 10 слова "ежегодно в сентябре месяце" заменить словами "один раз в год".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев