Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 қарашадағы № 1754 қаулысының қолданылуын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 161 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 қарашадағы № 1754 қаулысының қолданылуын тоқтата тұру туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Кейіннен өткізуге арналған ауыл шаруашылығы жануарларын союды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 қарашадағы № 1754 қаулысын қолдану 2010 жылғы 1 маусымға дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі жеке және заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамасының союдың алдында ветеринариялық тексеру жүргізбей және сойғаннан кейін ұшалары мен мүшелеріне ветеринариялық-санитариялық сараптама жасамай кейіннен өткізуге арналған ауыл шаруашылығы жануарларын союға жол бермеу жөніндегі талаптарын сақтауын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Облыстардың және Астана, Алматы қалаларының әкімдері 2010 жылғы 1 маусымға дейін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сою алаңдарын салуды және пайдалануға беруді аяқтауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

О приостановлении действия постановления Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2009 года № 1754
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 161. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приостановить действие постановления Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2009 года № 1754 "Об утверждении Правил организации проведения убоя сельскохозяйственных животных, предназначенных для последующей реализации" до 1 июня 2010 года.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить контроль за соблюдением физическими и юридическими лицами требований законодательства Республики Казахстан в области ветеринарии по недопущению убоя сельскохозяйственных животных, предназначенных для последующей реализации без проведения предубойного ветеринарного их осмотра и послеубойной ветеринарно-санитарной экспертизы туш и органов.
3. Акимам областей и городов Астаны, Алматы до 1 июня 2010 года в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить завершение строительства и ввод в эксплуатацию убойных площадок.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов