Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 наурыздағы № 201 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
«Бішімбаев                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы           көмекшісі
Сұлтанов                   - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы            бюджеттік жоспарлау министрі
Исекешев                   - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы              сауда министрі
Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы          және минералдық ресурстар министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы            көмекшісі
Исекешев                   - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы              Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия және
жаңа технологиялар министрі
Айтжанова                  - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Жанар Сейдахметқызы          даму және сауда министрі
Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат Мұхаметбайұлы          министрі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2010 года № 201
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2008 года, № 41, ст. 458) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строки:
"Бишимбаев                  - Помощник Президента Республики
Куандык Валиханович           Казахстан
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан
Исекешев                    - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич               Республики Казахстан
Мынбаев                     - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич           ресурсов Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Султанов                   - Помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович            Казахстан
Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич               Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
Айтжанова                   - Министр экономического развития и
Жанар Сейдахметовна           торговли Республики Казахстан
Мынбаев                     - Министр нефти и газа
Сауат Мухаметбаевич           Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов