Қ.У. Бішімбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 16 наурыздағы № 207 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қуандық Уәлиханұлы Бішімбаев Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О Бишимбаеве К.В.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2010 года № 207
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Бишимбаева Куандыка Валихановича вице-министром экономического развития и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов